Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Polegi väga kaua kirjutanud

Üldiselt läheb meil hästi, mees on kaotanud juba 14 kg ja mina 7,4 kg. Vahepeal oli mul päris raske, käsi pandi kipsi (parem) ja väga raske oli süüa teha aga sain hakkama. Lapsed aitasid väga palju.

Hetkel 2 nädalat ei taha enam kaal kaduda. Püüan küll aga magusasõltuvus on ikka päris suur.  Nii mõnigi jäätis on ära proovitud, mis muidugi ei olnud plaanis. Aga noh ma ikka püüan. Vähemalt ei ole kaalu juurde tulnud.

Fitlapiga meeldib mulle kohutavalt see, et käin poes ostunimekirjaga. Ma ei jookse enam poes sihitult ringi ja tee poele mitu tiiru peale. Tean täpseltmida osta ja kus need asjad asuvad. See säästab niiiii palju aega 🙂

Trenni pole ka ammu teinud, kuidagi soiku on see asi jäänud. Tulebki ennast uuest käsile võtta. See nädala lõpp on väga kiire aga uuus nädal tõotab tulla hea 🙂   Annan endast parima 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse