137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Polegi väga kaua kirjutanud


Üldiselt läheb meil hästi, mees on kaotanud juba 14 kg ja mina 7,4 kg. Vahepeal oli mul päris raske, käsi pandi kipsi (parem) ja väga raske oli süüa teha aga sain hakkama. Lapsed aitasid väga palju.

Hetkel 2 nädalat ei taha enam kaal kaduda. Püüan küll aga magusasõltuvus on ikka päris suur.  Nii mõnigi jäätis on ära proovitud, mis muidugi ei olnud plaanis. Aga noh ma ikka püüan. Vähemalt ei ole kaalu juurde tulnud.

Fitlapiga meeldib mulle kohutavalt see, et käin poes ostunimekirjaga. Ma ei jookse enam poes sihitult ringi ja tee poele mitu tiiru peale. Tean täpseltmida osta ja kus need asjad asuvad. See säästab niiiii palju aega 🙂

Trenni pole ka ammu teinud, kuidagi soiku on see asi jäänud. Tulebki ennast uuest käsile võtta. See nädala lõpp on väga kiire aga uuus nädal tõotab tulla hea 🙂   Annan endast parima 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kadri Piksööt
2387 lugemist
Minust

Olen 33 aastane 3 lapse ema. Viimasel aastatel on kehakaal väga palju tõusnud ja nüüd siis üritan ennast kätte võtta. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Soovitan Fitlapi kõigile kes kaaluga kimpus. Kaal langeb juba nädalaga :) (Järgi proovitud)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom