140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Mõnus suusailm..


Hei! Jälle on ilus päikseline päev, mis minu tuju ka kohe rõõmsamaks teeb! Eilne päev oli pisut kiire, seepärast ei jõudnudki siia arvuti taha. Hoolimata mõnusast pakaselisest ilmast võtsin end kätte ja läksin mulle kõige lähemale kohalikule suusarajale suusatama. Lapse viisin ema juurde magama, sättisingi just mineku lapse uneajale, et ema saaks rahulikult ka omi asju ajada. No küll oli agul külm, eriti käevartel, aga kui juba iigutama end hakkasin, siis hakkas kehal juba päris soe.. Käevartel ja kintsudel oli suht külm päris lõpuni välja.. Koju sõites oli ikka korralik jahedus keres, mis siis, et auto soojendus huugas täiel vungil, aga enesetunne oli ka super..kokku "uisutasin" 9,7 km. Pole ju nüüd seoses lumevaeste talvede ja vahepealse rasedusega paar aastat suusatanud. Täna on jälle selline mõnus, päikseline ilm, et kibelen ka uuesti suusarajale, kuid vist ei mängi välja.. Toitumisega on aga asjad veidi teisiti..no ma ei saa kuidagi lahti sellest magusaisust.. Eile õhtul näiteks sõin jälle ära peaaegu terve topsi Kreeka jogurtit, kuhu segasin sisse omatehtud maasikamoosi..no nii hea oli.. Aga täna hommikuks valmistasin omale ja mehele mõnusa omleti paprika ja suitsukanatükkidega, peale juustu ja kõrvale värske kurgi-tomati ja avokaadoviiludega salat. Nämm.. mees küsis ka, et millega ta selle nii rikkaliku hommikusöögi on ära teeninud.. 😉 Saaks nüüd kuidagi selle toitumise joone peale, tahaks kergemaks juba saada..see on minu jaoks üks väga raske protsess, kuid ma pean hakkama saama, teised ju ka saavad, miks siis mitte mina.. Suveks tahaks ikka mahtuda endistesse riietesse, muidugi, mahun praegu ka, aga kõht ripub üle pükste ääre veel inetult ja pluuside/jakkide varrukad on ümber käsivarte pingul.. Täna pean vist hoopis lapse kärusse panema ja välja  pikemale jalutuskäigule minema, see pidi ka hästi mõjuma. Joosta ju nagunii eriti ei saa ja ei taha ka sellise külmaga.. Ootan juba kevadet, et saaks jooksmas hakata käima, kahju, et mul siin maal elades ühtegi kaaslast pole, kellega koos sporti teha või jalutada oleks.. Kellel huvi minuga lähemalt tutvust teha, võib mulle kirjutada ka! Olge kõik tublid ja mõnusad!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Annely
2444 lugemist
Minust

Olen neljakümnendates nelja poja ema, noorim pojake on märtsi lõpus saamas aastaseks, vanim tähistab mais esimest veerandsada, teised pojad 21- ja 10 aastased. Töötan kehalise kasvatuse õpetajana, loomulikult on sport mu töö, hobi ja suur kirg, nagu ka hästi söömine.. ;)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap seepärast, et see on lihtne, tõhus ja suhteliselt taskukohane, sisaldab rohkelt häid retsepte ning muud vajalikku.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom