140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kes püüab kõigest väest..


Tere!

Jälle on möödunud mõned päevad mu viimasest postitusest ja vaja taas klahve klõbistama hakata, et tasuta lisapäevi juurde saada. 😉 Kaalu osas midagi muutunud vahepeal pole, mis on mõnes mõttes isegi hea:on,mille nimel püüda. Retsepte proovin siin oma pere jaoks sobivaks kohandada, et ise ja kõik rahul oleksid. Pole kuskilt leidnud koduse seljanka retsepti, võimalik, et seda siin polegi, aga vahel ikka valmistan seda perele, ülinämma on.. Mina teen seda ikka veisekeele,- südame ja neerudega, mis selle eriti heaks veel teeb. Mitte poeviinerite, ega vorstiga. Hea, kui on sellised asjad omast käest võtta. 

Paar päeva olen oma väiksema lapsega kärutamas käinud tavapärasest pikemaid ringe, sellest andsid tunda ka mõnusalt kergelt valutavad lihased, mille olemasolu juba unustatud näisin olevat..;) Olen nüüd asunud taskukohase hinnaga jooksukäru otsingule, et ilmade soojenedes ja lume sulades taas pikematele jooksutuuridele end sättida. Aga ega see nii kerge polegi, sest tegu pole just igapäevaselt kasutatava lapsekäruga. Hinnad on suht krõbedad, et uut ka osta.. 🙁

Mõnikord kipub mul see toitumine n.ö "lappama"minema, eriti, kui kuskil mingeid ahvatlusi pakutakse, aga ma pole omale seni otseselt midagi päris ära keelanud, vastlakukleid just iga päev ju ka ei söö ja sünnipäevatorti samuti mitte, selle võrra olen siis teistel päevadel püüdlikum ja tublim toituja. Seda olen küll tähele pannud, et igapäevast suhkru tarbimist on vähemaks jäänud, muidugi, paljudes asjades on seda ka varjatud kujul sees, võtame näiteks oma koduse maasikamoosi või poest ostetud kohupiimakreemid vms.. aga toidu sisse ma seda enam niipalju ei lisa, kui varem.. ja saaks nisujahu tarbimisest/toidus kasutamisest ka lahti, oleks super! Ma siiski ei kujuta veel ette pühapäevahommikusi pannkooke ilma nisujahuta.. tegelt isegi kujutan, kuid see läheb jälle kallimaks rahalises mõttes..harjumuse jõud on suur.. Igal juhul on siin väga suur ja lai valik, valmistamaks maitsvaid ja tervislikke roogasid. Tänaseks siis jälle kõik! 😉

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Annely
2443 lugemist
Minust

Olen neljakümnendates nelja poja ema, noorim pojake on märtsi lõpus saamas aastaseks, vanim tähistab mais esimest veerandsada, teised pojad 21- ja 10 aastased. Töötan kehalise kasvatuse õpetajana, loomulikult on sport mu töö, hobi ja suur kirg, nagu ka hästi söömine.. ;)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap seepärast, et see on lihtne, tõhus ja suhteliselt taskukohane, sisaldab rohkelt häid retsepte ning muud vajalikku.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom