143511 kasutajat 566 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kuidas edeneb?


Ei kuidagi. Aega aina vähem ja süüa teha aina raskem, täna genereerisin ise hommikul kanasalati, viskasin beebispinatit, tükeldatud tomati, pool kurki ja avokaado karpi, praetud kanatükid peake ja jooksin kodust välja. Tegin hommikusöögi, sõin hommikusöögi ja valmistasin lõunasöögi kaasa kõik samal ajal. Kahe käe asemel tundus kümme kätt, samal ajal proovisin panna end veel riidesse ja asju pakkida. Oeh, selline asi võib lausa võhmale võtta. Aga siiski miks alati nii kiireks läheb? Kas seetõttu inimesed otsustavadki lihtsama tee pidi ja lähevad haaravad bensukast hot dogi, ja lõuna söövad kuskil kohvikus. Ühesõnaga ma ei andnud alla. Tegin kõik toidud enamvähem nagu kavas kirjas. 

Olen näinud inimesi, kes teevad endale nädalajagu toitu ette. Kuidas see säilib? Ma panen tavaliselt kõik kanaga seotud toidukorrad ettepoole ja enamvähem ühele päevale, sest minul kana üle kolme päeva kuidagi külmkapis ei säili. Hakkab haisema ja läheb libedaks. Olen proovinud pesta, okei annab ühe päeva juurde aga ega enam suure isuga sellist kana ei söö. 

Lugesin siin üht blogipostitust kuidas on suhteliselt võimatu seda toitumiskava jälgida, sest sellistes kogustes ei müüda sööki ja jäävad külmkappi seisma, pool liha, pool kana jne. Teisalt veider on see, et ma pean sööma mingeid toiduaineid niiiii palju. Ja mõne toiduaine juures ei ole üldse salatit (tomat, kurk, lehtsalat) aga eks ma ise veidi tükeldan neid juurde ja söön. Lihtsalt olen harjunud sööma midagi värsket iga toidukorra juurde. Üldjuhul hakkab juba teine nädal otsa saama ja ma olen ilusti püsinud kavas ja teinud trenni, küll mitte iga päev aga siis kui jälle tunne, et nüüd vaja end ekstra liigutada. Sest igapäevaselt kolm korda päevas käin koeraga jalutamas ja õhtuti tuleb suurem ring, umbes viis kilomeetrit. See hoiab liikumas keha. Olen mõelnud minna kuskile rühmatrenni ka, aga seal on kindlad kellaajad ja kui juba toitumisega vahel kirud, et üldse ei jõua, siis pole vist mõtet end trenniga aheldada. Pigem puhin kodus ja söön korralikult. 🙂

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Koeraelu
3255 lugemist / 3 fänni
Minust

Tudeng koeraga Tartust.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on hea algus millelegi suurele. Tekitab harjumuse süüa 3-4 korda päevas. Arvestab sinu soovidega ja allergiatega. Samas see ei toimi ilma suure tahteta ja enesedistsipliinita.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom