Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ebameeldiv esmaspäev

Hoomikust, kell näitab 7.20 ja on see nõme sinie esmaspäev. Ma vihkan esmaspäevi. Kell 8 lähen ringile, ilmselt jääb see postitus ka poolikuks ja saan veel mõtteid koguda ning tagasi tulles need kirja panna.

Aga eile valdas mind jälle kohutavalt suur magusa isu, käisin ja nuhkisin mööda elamist, kust saaks midagi suhu pista. Mitte et ei oleks kommi ja muud jama, aga kui sirutasin käe, siis mõtlesin EI TOHI. Ja ei võtnud ka. Lõpuks hilisõhtuks tegin omale jäätise laadse toote kohupiimast ja maasikatest. Jumal tänatud, ja huxoliga tagasi ei hoidnud 😀 see päästis mind igatahes kõige kurja käest, mis oleks võinud juhtuda. Aa ja enne seda käisin ikka külmkapi vahet lonksu võtmas pannkoogisiirupist, mis tegi vähemalt suu magusaks ja viis mõtted korraks kommidest eemale. Jama on ainult see, et see pudel on nõnda psike ja hind üsna krõbe, et see endale lihtsalt sisse juua, kuid ausalt, sellest oli ka vähemalt mingisugunegi abi tol hetkel. Nüüd joon veel tassi kohvi ja loodan, et tuleb kaunis päev, teadagi et mitte piisavalt, sest temperatuur ei küündi minu soovituni ja tuul on ka mingi metsik seal väljas. Aga mida siin imestada, mul on ju vaba, ega siis antagi võimalust päevitada.

Suuremate koristustöödega sain õnneks eile juba ühele poole, nipet näpet veel teha. Ja ohh see kuradi tolm, ma ausõna kägistaks ära selle, kui vaid saaks. Mine hulluks peast lihtsalt. Kust kuradi kohast see kogu aeg tuleb, ah???

Pühin ära ja autmaatselt juba mingi õrn kiht kohe peal jälle. Tundub, et nagu ei koristaksi. Mis siis veel…Ja see tobe kaal ei lange ka nii nagu vaja, graafikust kiloga maas. No eks ole pattu ka tehtud jah. Aga ikkagi ajab kurjaks, saaks vaid kedagi süüdistada. Neid tobedaid kommivabrikuid ja tehaseid, kes meile lettidele seda jama toodavad ehk. Ma neile ütlen, TE OLETE PAHAD! Täna kaaluks siis 50,60kg, peaks olema mingi 49,5 ma vaatasin. Ja ei olekski nagu palju tegelt eks, aga jalad, mu jalad on nii nõmedad, ma kohe ei või. Miks mul peavad sellised koledad jalad küll olema???

Ma nüüd lähengi ja kõnnin nad ilusaks 🙂 PS! Ei jäänudki poolikuks, valmis sain, kell on 7.43 😀Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse