Veel üks kord…

Proovin veel üks kord. Ja ilmselt peale põrumist veel mõned korrad 🙂

Kui kauaks seekord püsivust jagub, veel ei tea. Aga sihiks on seekord lühema-ajaline eesmärk. Püüaks suve keskpaiga päikesereisiks ikka mingi normaalse numbri kaalule võluda. Et suvekleidis end nagu jõehobu ei tunneks. Ja et rannas end ka mugavamalt saaks tunda, et ei peaks pekke kogu rahvale vaatamiseks laiali laotama 🙂

Vahepeal kadus motivatsioon maapõhja ja keeldusin isegi kontot uuendama. Lihtsalt oli trots kõige suhtes. Miks teised suudavad ja saavad ja mina ei saa? Nii ebaõiglane! Tahtsin endale tõestada midagi. Aga noh… siin ma olen…

Tõuke uueks alguseks andis tegelikult üks võrdlusmoment. Nägin vana tuttavat, kes oli eelmine aasta seoses tervisprobleemidega ka kümmekond kilo juurde kasvatanud. Mitte, et mul oleks hea meel olnud seda näha, aga tundsin end kuidagi mugavamalt tema läheduses. Näed siis – juhtub ka kõige saledamatega! Ta oli varemalt alati väga sale ja sportlik. Nii, et minu meel puhkas, kui mõtlesin sellele, et vanus ei halasta ka kellelegi, eriti aga minule.

Ja nüüd siis sattusin tuttavat kohtama ja pidin šoki saama! Ta oli KÕIK need kilod kaotanud!!! Kasutas mingit vanemast ajast ostetud Kalmuse kava, teeb trenni, sööb aga kodujuustu ja kanafileed ja muudkui saleneb. Ai, kus kihvatas!! Kui tema suudab, suudan mina kaa! ja lisaks veel on mul eelised – maitsvad toidud Fitlapis! nende toitude vastu ei ole mul kunagi mingit vastumeelsust olnud. jumaldan väga aedvilju, seeni, liha, muna, täisteraviljatooteid, piimatooteid. Nii, et neid asju omavahel kombineerides saab enamasti alati hea tulemuse.

Njah… siin ma nüüd olen. Esimene päev uuesti seljataga. Hommikuks oli vana ja hea "singivõileib" saibi ja kanasingiga. Lõunaks asjukana ja vinegrett (jep, kontoris ei saa hästi lõunasööke kava järgi teha, aga püüdsin nii lähedale, kui mõistus lubas).

Õhtuks aga tegin ahjuporgandid ja kana kintsuliha. Juurde maitsev toorsalat frillisest, tomatist ja kurgist. Porgandist jõudsin ära süüa poole koguse. 389g oleks ikka megahunnik olnud. Asendasin osaliselt selle värske salatiga. Ilmselt veel hiljem ampsan ahjuplaadilt mõne porgandi lisaks.

Hilisõhtuks plaanin midagi kodujuustu ja vaarikatega. Magustan erütritooliga. See on lihtsalt väga hea!

Kavatsen kindlasti lähipäevil teha ka banaanileiba. Seda teen ikka 4-kordse koguse korraga. Seisab kilekotiga külmikus päris mitu päeva ja püsib mahlane.

Nii, et tuhin on jälle sees. Ja see on hea tunne.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod