136982 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Positiivsed emotsioonid


Olen nüüd taas siinsest keskkonnast rohkem eemal olnud, blogisid loen bussis tööle või koju tagasi loksudes, kava järgi teen süüa pisteliselt, mõningad kogused on pähe kulunud, nii söön nt. Singivõileiba silma ja mälu järgi võetud kogustega aga tegelikult on mul hetkel suur igatsus toituda täpselt kava järgi. Päriselt ka. Nii ongi mul plaanis tänasel puhkepäeval olla korralikult kavas ja veelgi enam: Valmistada ette kolm toidukorda homse tööpäeva jaoks ja need kaasa võtta. Minu äratus on nüüd hommikuti 5.30, buss väljub 6.45 ning ajaliselt jõuaksin loomulikult valmistada hommikusöögi ja süüa ka, aga mul lihtsalt pole nii vara söögiisu! Nii panengi ainult kohvivee hakkama, naudin piimaga kohvi aeglaselt-rahulikult ärgates, siis hommikused hügieeniprotseduurid, riidesse ja minekut. Hommikusöögi söön alles tööle jõudes 8-9 paiku. Ja homsest püüan harjutada siis seda kavajärgset karbimajandust, mida olen siiani vahel harva praktiseerinud. Miks ma seda nüüd tegema kavatsen hakata- siis põhjus elementaarne- tunnen, et kui ma seda endale nüüd kohe ja praegu sisse ei juuruta, läheb asi täiega käest. Tööd on palju, alles äsja alustasin uues kohas, pause ega lõunat pole siiani pidanud, sest lihtsalt pole aega! Kuna pean maitsma tooteid, mida teen, siis ongi see olnud sisuliselt minu päevane söök. Õhtul koju jõudes on siis loomulikult hundiisu ja pistaks nahka kõik, mis ette jääb. Aga kui mul on töö juures kaasas ettevalmistatud toidukorrad, siis need on mul küll võimalik seal vahepeal ära süüa ja saaks oma õhtused isud taas normi. Kuigi jah, tõesti, olen ju alati oma blogis välja ka öelnud, et mina pole selline põdeja, kes igat kavavälist ampsu tohutuks patuks peaks – lihtsalt väljendudes ei piira ma and üleliia, sest vastasel juhul võibki tulemus lõpuks olla just täpselt selline, mida meil toetusgrupis just äsja on kirjeldatud- mingil hetkel saab pidevast piiramisest lõplikult villand ja kui see siis nii öelda paisu tagant valla lasta, ongi väga tõenäoliselt tulemuseks ohjeldamatu isude täitmine, mida on siis küllaltki keeruline pidama saada. Parem siis juba jooksvalt ja normaalsetes kogustes oma isudele järgi anda. Minu puhul see vähemalt töötab, tean, et palju on neid, kellel juba siis kõik metsa võib kiskuda, aga mul pole üldse keeruline võttä järgmisel korral taas rahulikult kavajärgne toidukord ette. Täpselt sama on mul kaalumisega, mulle just sobib igapäevane kaalumine, näen sealt järjepidevaid muutusi kuude kaupa, märgin need bodypäevikusse üles ja kui juhtubki kavavälist toitumist vahepeal liiga palju olema, ja kaalunäidud järjepidevalt ülespoole nihkuma, annab see mulle tõuke asjaga kohe ja tänasest tegeleda.

 

Blogi lõpuks pealkirja õigustuseks ka paar rida 😀 ilmselt kõik saame aru, kui olulised on positiivsed emotsioonid meie igapäevaeluses ja enamus vist on ka juba ammu tunnetanud positiivsete emotsioonide osatähtsust toitumises. Stressates ja vägisi ponnistades kaalu langetada ei saa. Sa pead seda ise väga tahtma, rõõmustama, kui õige valiku oled õigesti toitumisega teinud, nautima oma värviküllast vitamiinirikast toidulauda ja küll siis soovitud tulemused tulevad ja jäävad ka püsima!

Soovin meile kõigile positiivseid emotsioone täis pühapäeva, mille järel on imetore sama vahvat uut nädalat alustada!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Külli
54446 lugemist / 24 fänni
Minust

Keskealine ülekilodega lahingut pidav naine, kel pole plaaniski alistuda!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi puhul meeldib mulle kõige enam toitumiskava paindlikkus, saab hõlpsalt retsepte valida, neid väljavahetada- ning mis veel eriti tore, ka retseptis muudatusi teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva