141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Pannkoogid ja nädalavahetus


 

Enam ei tundunudki tähtis, kas kõik mind armastavad või mitte- tähtsam oli nüüd see, et mina neid armastaksin. Niimoodi tundmine muudab elu, elamisest saab andmine.

Beverly Sills 1929-2007

Millegipärast seostuvad pannkoogihommikud ikka eelkõige nädalavahetusega, kellel laupäeva, kellel pühapäevaga. Meie peres enamasti pühapäeva hommikutega. Suvisel ajal teeme pannkooke ka siis, kui esimesi värskeid maasikaid juba toormoosi jagu korjata õnnestub. No ja siis on muidugi neid ka, keda pannkoogiteema täiesti külmaks jätab, aga mitte meie peres wink

Enne, kui ma fitlapi retseptidega veel kursis polnud, olin kunagi aastaid tagasi katsetanud tatrajahust pannkooke, tatrajahu oli siis alles uudistoode, ostsin selle kusagilt laadalt ja paki peal oli pannkoogiretsept. Kahjuks mul seda enam alles pole, aga mäletan, et tainas tehti kas peti või keefiriga ja tulid sellised paksud lusikapannukad, mis mulle endale küll maitsesid, lapsed vist väga ei fännanud, igatahes ainsaks katsetuseks see jäigi. 

Fitlapiga liitudes avastasin hämmastusega, et pannkoogi  retseptid on täiesti esindatud ja veel nii arvukalt! Mulle tundub, et vähemalt osaliselt tänu just oma küpsetiste ja magustoitude retseptidele ongi nii paljud alustajad just fitlapile truuks jäänud. Suure magusaarmastajana olen minagi siit omad lemmikud leidnud ning teen neid ikka ja jälle. 

Soolaseid erinevate täidistega pannkooke tegin varemgi, aga banaani või õuntega kodujuustu või siis kohupiimaga ja riisijahust pannkooke polnud kunagi ei teinud ega ka kusagil mujal maitsta saanud. Nüüd on just neist kahest saanud minu lemmikud pannkoogiretseptid. Mõnikord olen neid külalistelegi teinud ja kõik on olnud meeldivalt üllatunud ja see pole sugugi olnud selline viisakusest perenaise vastu üllatus, vaid need on tõesti neile maitsenud.

Nii on homme hommikulgi minul taas laual õuna-kodujuustu pannukad, pannkoogihõngulist nädalavahetust teiegi peredesse! heart

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Külli
62158 lugemist / 28 fänni
Minust

Keskealine ülekilodega lahingut pidav naine, kel pole plaaniski alistuda!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi puhul meeldib mulle kõige enam toitumiskava paindlikkus, saab hõlpsalt retsepte valida, neid väljavahetada- ning mis veel eriti tore, ka retseptis muudatusi teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom