95773 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Külli on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Küünlapäev
02.02.2017

Küünlapäev- talve selgroo murdumise päev ja pudrupäev. Traditsiooniliselt pidavat just see aeg talvel hästi külm olema, lambarasv tahkus kiirelt ja sellepärast tehtigi küünlaid just siis. Minul täna küünlategu plaanis ette võtta ei ole, aga küünlaid põletada võiks küll… Pudruteo seevastu võtsin täna hommikul küll ette, leidsin uue lemmiku- seemnete ja kliidega soolane puder. Mulle on alati meeldinud putru võiga süüa ja selle retsepti puhul pole isegi nipitada vaja, või on juba olemas. Varem oli minu lemmik juustune kaerakliipuder, aga sellest sai mingi aeg lõplikult isu täis söödud ja nii oli puder mu hommikusöögimenüüst vahepeal üldse puudu. Lõunaks tuleb kanasupp, õhtuks katsetan ära pisarateta koogi, faceboogis jagatud pilt oli lihtsalt nii ahvatlev, teen vist topeltkoguse, kui lastele ei maitse, saan ise viimaseks toidukorraks veel kooki smiley. Viimasel ajal on blogijatega liitunud vahvaid naisi, kes on terve pere ühtmoodi tervislikult toituma suutnud panna, olen isegi seda rada pidi püüdnud minna ja väiksed edusammud juba on…

 Liitusin tänasest veebruarikuu kõndimise challengiga, loodetavasti aitab see mind nüüd rohkem toast välja meelitada, täna igatahes on esimene kõndimine plaanis küll. Treeningutega olen tagasi ree peale saanud, pärast postitust teengi kohe lihastetreeningu ära. Vahepealne paus on mõjunud küll, reielihased ikka annavad vaikselt tunda, et nad kuskil endiselt olemas, aga ei midagi nii hullu, et peaks päris trennipausi võtma. Ühtlasi meenus mulle, et homme on mul puhkepäev nagu tänagi ja siis avaneb järgmine võimalus puhkamiseks täpselt kümne päeva pärast, sest juba järgmisel nädalal on mul esimene sess. Otsustasin õppepuhkust vähemalt algul mitte võtta, kuigi tegelikult mul see õigus oleks. Sellega seoses ongi kohe uus challenge- kuidas oma liikumist, treeninguid ja mis kõige olulisem- toitumist planeerida… Praeguse seisuga tirriteerib kaal mind endise hooga, olles kord pea kilo jagu kõrgemal, kord madalamal, selle asemel, et kindlal languse kursil olla! No vähemalt ei ole ta kindlal tõusukursil, praegu peab vist pigem niipidi mõtlema, et edusamm seegi. Kevadel hakkab ta langema niikuinii! 

 

 

Külli on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.