104902 kasutajat 477 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis

KMI


KMI- teame kõik selle müstilise kolmetähelise lühendi tähendust- kehamassi indeks. Et see tõepoolest müstiline suurus on, adusin alles täna hommikul, kui sellesse pisut rohkem süvenesin, enda jaoks selle välja arvutasin ja ühtlasi nägin enda normaalkaalu vahemikku. 170cm pikkuse juures 53,5- 72,5. Ja see pani mind päris tõsiselt mõtlema, see suur vahe nimelt. Et kui normaalkaalu vahemik minu jaoks ongi ligikaudu 20kg, siis ma hakkan vist taipama küll nende postituste tagamaid, kus normaalkaalus naised enda kehaga rahul pole… Mäletan, et kaalusin keskkoolis 63kg, kui palju ma täiskasvanuna erinevatel aegadel kaalunud olen, isegi ei tea, sest mul lihtsalt pole alati kodus kaalu olnud… Tean, et kandsin 10 aastat tagasi riideid suuruses 38-40 ja kui suudan end taas sellesse vahemikku tagasi saada, siis see ongi minu jaoks väga hästi. Samuti oli TAI lehel KMI arvutamise juures üleval meilgi tervislikuks kaalulangetuseks peetav tempo 500g- 1kg nädalas. Kui nii võtta, siis olengi ju kenasti graafikus, jaanuarikuine ameerikamägede amplituud on veebruaris asendunud märksa väiksemate hüpetega ja viimastel päevadel on igal hommikul olnud paarisajagrammine langus. Rõõmustada veel ei julge, aga lootust annab see juurde küll.

Eelmises postituses sai kirjutatud fitlapi kõndimise challengiga liitumisest, nüüd on sellest juba rohkem kui nädal möödas, pole küll päris iga päev ekstra pikemat kõndimist ette võtnud, aga mingi vahemaa on ikka igapäevaselt lisandunud. Seega on see mind rohkem liikuma motiveerinud küll. Kahju, et ühes külmade taandumisega kadus ka päike, sest isegi nendel kargetel päevadel oli täiesti selgelt tunda, kuidas päike soojendas… Mõnus!

Täiesti ootamatult kujunes minu esimene sess neljapäevasest kahepäevaseks, sest meie põhiõpetaja oli kahjuks haigestunud. Viimane päev ehk tänane jäetigi täiesti ära, eilsesse tõsteti kokku kõik sellised tunnid, mis mul eelmistest õpingutest võimalik üle kanda. Ühest küljest muidugi väga kahju, teisest isegi hea, sest juba eile oli mul kahtlane peavalu, mis ka ööga üle polnud läinud. Võtsin hommikul lõpuks valuvaigistit. Ümberringi nii palju haigeid, väga loodan, et mind miski viirus maha ei murra!

Olge terved!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Külli
43485 lugemist / 19 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi puhul meeldib mulle kõige enam toitumiskava paindlikkus, saab hõlpsalt retsepte valida, neid väljavahetada- ning mis veel eriti tore, ka retseptis muudatusi teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.