141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Kevad!


 Kuigi väljas laiuvad taas hanged,  näitas ju talv veel eile, mis  ta võimuses, ei muuda see tõsiasja, et täna õhtul tõesti algabki kevad! Päike on küll pilvede taha peitunud, aga avatud aknast voogab koos värskendava õhuga tuppa lindude rõõmsat sädinat justkui kinnitades- ei jätku seda taas maha sadanud lund enam kauaks!

Kevad toob meie koju ridamisi sünnipäevi, nädala pärast saavad 15 aastaseks pesamunadest kaksikud, mõni päev hiljem peab oma sünnipäeva sel talvel esmakordselt isaks saanud vennaraas… Päris äge, tema poeg ja minu vanima tütre poeg on eakaaslased, mul juba kaks last täisealised, vend on alles selle tee alguses. Täiesti mõistetav tegelikult, meil on tervelt 15 aastane vanusevahe ja mina sain oma esimese lapse kahekümneselt, vend kolmekümneselt. Olen siis nüüdseks ühekordne vanaema ja kolmekordne tädi.

Teisel vennal on kooliealised poeg ja tütar.

Kuidagi ei tahaks hakata leierdama, et kuhu see aeg küll ometi lendab, aga pole parata, sest täpselt nii see ju ongi! Tagantjärgi tundub, et vist ainult lapseeas kulges aeg kuidagi pikaldasemalt, kuidagi ei jõudnud järgmist sünnipäeva ära oodata. Kooliaja lõppedes, kui ihaldatud täiskasvanuiga ja vabadus otsuseid iseseisvalt vastu võtta käes, ei tundunudki see ühtaegu enam nii ahvatlev…

 Koos vabadusega kaasnevad paratamatult kohustused, kelle teise kaela neid ikka veeretada. 

Ise otsustad, ise ka vastutad. Ega tahakski olla selgrootu isend, teiste lükata- tõmmata. Kuigi eks praeguselgi ise otsustamisel tuleb alati arvestada oma lastega, nende vajadusi ja ootusi täites. Vahel taban end mõttelt, et kas sellist aega, mil saaksin teha kõike ainult enda soovide järgi, mitte kedagi teist arvestades, üldse tuleb? Loodetavasti mitte!

Õnneks kasvasin üles ajal, mil lapsena sai kõige sagedamini teistega üheskoos ikka kodu mängitud. Keegi oli ema, keegi isa, siis lapsed, kui suurem kamp korraga koos, ehk oli mõnel tädi või onu või vanavanema roll. See, et minust saab suurena ema, oli päevselge! Tegelikult rohkem kui emarollist (juba lapsena mõistsin, et ega ma ise vist ema elu just üleliia lihtsaks ei teinud) unistasin vanaemaks saamisest. Mind jäeti tihti vanaema ja vanaisa hoida, praegu olen väga õnnelik, et just nende kodust on saanud minu enda päris kodu. Sellega on seotud nii palju mälestusi, unistusi… Mulle väga meeldiks, kui kunagi keegi minu lapselastest (ilmselgelt saab neid olema palju-palju) tunneks kunagi tulevikus sama ja sooviks seda säilitada.

Kevad südamesse heart

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Külli
62160 lugemist / 28 fänni
Minust

Keskealine ülekilodega lahingut pidav naine, kel pole plaaniski alistuda!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi puhul meeldib mulle kõige enam toitumiskava paindlikkus, saab hõlpsalt retsepte valida, neid väljavahetada- ning mis veel eriti tore, ka retseptis muudatusi teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom