107304 kasutajat 486 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis

Esmaspäev, 13.veebruar


Me pole ürginimestest nii palju erinevad ja arenenumad, kui meile arvata meeldib. Inimkonda on sajandeid ühendanud samad hirmud ja ihad, sama armastus ja lootus. See tuletab meile meelde, et vahel aja maha võtaksime ja mõtleksime, mis elus tegelikult oluline on. Dr. Dalton

 

Selle mõttetera kirjutaja mõtles ilmselt midagi muud nende sarnasuste all, fitlapi kontekstis meenub mulle kõige esimesena loomulikult toit. Kuigi toidu hankimine on meie jaoks oluliselt lihtsam kui ürginimesele, keerlevad mõtted toidu ümber iga päev. Kes planeerib oma toidukordi põhjalikult, kes lihtsalt läheb ja teeb pikemalt arutlemata mingid ostud- ja ehk isegi ei mõista neid, kes mingite kavade järgi toituvad- no vähemalt seni ei mõista, kuni tervis korras ja kaalunumber tuska ei valmista. Enam ei sõltu toidulaud sellest, kas jahisaak õnnestus tabada ja me ei pea pidama kevadist paastu sel lihtsal põhjusel, et aidad ongi tühjad ja uue saagini ei vea muidu mitte kuidagi välja. Meie suurim mure on hoopis töökoht leida ja seejärel palgapäevast palgapäevani ära elada…

Lihtne on öelda, et kõik, mis saadud raha eest, on odavalt saadud. Sest elu tõelisi väärtusi perekonda, sõprust ja armastust osta ei saa. Varem arvasin, et ka tervist raha eest ei saa, nüüd pole ma selles enam veendunud. Muidugi on tore, kui inimesed annetavad sünnitushaiglatele vastsündinute inkubaatorite soetamiseks või raskelt haigete inimeste ravi jaoks… Aga, kui nii olulised asjad sõltuvad inimeste valmisolekust annetustega toetada, siis tahes tahtmata tekib mõte, et midagi on kuskil ikka väga valesti läinud. Võin vaid õnne tänada, et keegi mu lähedastest pole vajanud ravi, mille eest tasumine üle jõu käiks. Ja sellega, et ise ei peaks vanaduspäevi veetma hooldekodus, vaid suudaks võimalikult kaua endaga ise toime tulla, on õige aeg tegeleda just siin ja praegu. Tervema tuleviku ja pikema eluea nimel. Pärast talvist perioodi, mil kava järgimisega aktiivselt ei tegelenud, oli jaanuari keskel algul pisut keeruline taas vedama saada. Hetkekski pole mul tekkinud allaandmisplaane, iga päevaga tunnen end taas kindlamalt. Viimase nädala -1,1kg tõestab, et olen õigel teel.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Külli
47049 lugemist / 19 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi puhul meeldib mulle kõige enam toitumiskava paindlikkus, saab hõlpsalt retsepte valida, neid väljavahetada- ning mis veel eriti tore, ka retseptis muudatusi teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.
Blogi Challenge