104951 kasutajat 477 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis

Endomondo


See on ikka nii õige väide, et inimene õpib, kaua elab. Kuidas minagi teisiti saan smiley. Kirjutasin juba eile, et liitusin fitläpikate kõndimise challengiga, õigupoolest üritasin seda juba kunagi varem, aga ei saanud aru, kuidas täpselt liituda saab, tol korral ma lihtsalt enda nutikas ei näinud seda joini valikut ja sinnapaika see jäigi. Seekord proovisin uuesti, küsisin targematelt nõu ja õnnestuski! Mul muidugi pole plaaniski seda challengit võistlusena võtta, aga loodan, et see motiveerib mind senisest rohkem liikuma. Tegin eile esimese jalutuskäigu, kus katsetasin, kuidas kogu see endomondo- süsteem siis toimib. Sain teada, et minu kodu uksest suure järveni on laias laastus 1 km, kuna liikusin maastikul, kus on vähemalt kaks arvestatavat tõusu ja otse loomulikult pidin iga natukese aja tagant veenduma, et telefon ikka endiselt loeb mu jõupingutusi, oli liikumiskiirus tunnis suhteliselt väike. Aga selg oli mõnusalt higine terve teekonna vältel ja koju jõudes punetasid põsed veel tükk aega tagantjärgi, nii et eilne küünlapäeva punavein jäigi mul joomata blush. Vaatasin hiljem, kuidas terve mu teekond kaardil välja nägi ja mõtlesin, et kas see on ikka ainult minule nähtav, juhul muidugi, kui ma seda ise kuhugi ei jaga? Endomondo sõbrad seda näevad, aga teised? Hiljem poodi minnes panin uuesti endomondo tööle, lisandus veel ligi 1km, mille ma ise oma oskamatusest kuidagi ära suutsin kustutada! Eks see ole mulle õpetuseks, sest selle äpi võimalused on mulle täiesti uus teema. Täna lisandub kindlasti veel mõni kilomeeter, aga edasine enam kui nädal tuleb vist küll nutune, juhul muidugi, kui ei suuda endas ületada barjääri varahommikusi või hilisõhtusi jalutuskäike teha. Pimedal ajal kohe kuidagi ei kipu õnnestuma…

Muus osas olin eile ka tubli, püsisin korralikult toitumiskavas ja lubatud trenn sai samuti tehtud. Tänane hommik premeeris mind 1,2kg kaalulangusega, eilsega võrreldes, konstanteerisin seda lihtsalt kui fakti, sest mul on täiesti tavaline, et järgmisel päeval võib kaal sootuks teisiti näidata. Kuigi täna tuleb samuti roheline päev.

Natuke veel eilsest koogiküpsetusest- proovisin ära pisarateta pisarakoogi, ei teagi, millest see tuleb, aga stevia maitse, mis mind varem häiris, polnud üldse tuntav. Üritasin seda muidugi võimalikult vähe panna ka, aga ju olen selle maitsega lõpuks lihtsalt harjunud. Sügisel tellitud kilone pakk, mis algul kuidagi väheneda ei tahtnud, on hakanud tühjenema. Salamisi lootsin, et lastele kook ei maitse ja saan sellevõrra siis ise veel ühe korra maiustada, aga võta näpust! Ära sõid ja küsisid: Nii vähe tegidki?!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Külli
43610 lugemist / 19 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlapi puhul meeldib mulle kõige enam toitumiskava paindlikkus, saab hõlpsalt retsepte valida, neid väljavahetada- ning mis veel eriti tore, ka retseptis muudatusi teha.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.