Challenge, ehk miks ma seda teen?

Päeval, mil avastasin, et olen blogichallengit juhtimas, küsis mu teismeline poeg: aga miks sa seda teed? Tõepoolest, miks ma seda siis teen? Kas ainult sellepärast, et võita? Pole mõtet endale tuhka pähe raputada ja väita, et oh ei, võitmine pole mulle üldse oluline. Algul ei olnudki, aga nüüd tahaks küll juba võiduka lõpuni vastu pidada, sest kavatsen Fitlapiga nii ehk naa edasi tegeleda, seega on kasutusaja juurde võitmine arvestatavaks lisaboonuseks. 

Fitlapiga alustades polnud ma algul sugugi kindel, et selline valmis tehtud toitumiskava mulle sobib, aga nähes, kuidas meil on võimalik retsepte vastavalt oma soovile välja vahetada ning vähe sellest, ka retseptisiseseid asendusi teha, hakkas see kava mulle tõsiselt meeldima. Sel alustamise ajal oli mul kodus kokkamises tekkinud täielik madalseis. No lihtsalt ei leidnud motivatsiooni midagi uut katsetada ja kõik toidud, mida sagedamini tehtud sai, olid juba tüütuseni tihti kodusel toidulaual. Nii oligi suur kergendus avastada, et leidsin menüü koostamiseks tänuväärse abilise. 

 Siin tegin esmakordselt tutvust ka blogimaailmaga. Igapäevane blogimine aitas end järje peal hoida, analüüsida, mis läks hästi ja mida võiks paremini teha. Õppisin ka seda, et alati tasuks enne kirjutamist hoolega järgi mõelda, et kellelegi oma sõnadega mitte liiga teha. Mäletan, kuidas keegi toona oma postituses halvustavalt mainis, et ei tea, keda see küll huvitama peaks, mida keegi sööb ja milleks küll sellest kirjutada?! Tegelikult on ju huvitav teada, mis teistele eriti hästi maitsenud on või mis pettumuse valmistas. 

Samuti taipasin, et eriti naistele on kaaluteema üks sellistest, mis erutab paljusid  läbi elu. Pole vist olemas naist, kes endaga täiesti rahul oleks, seejuures pole oluline, kas puudu  või üle on paar või paarkümmend kilo  (paarkümmend võimalikku puuduvat kilo on nüüd küll ilmne minupoolne liialdus).  

Kaasblogijate näol on siin tekkinud sõpruskond, kes üksteist toetavad ja innustavad. Väga meeldiv on avastada postituse alt kommentaare lugedes, et postitus on kellelegi korda läinud, kui see kutsub kaasa mõtlema või pakub äratundmisrõõmu. Kõik see aitab mõista, et ma ei ole siin üksi  ponnistamas, et teistelgi on sarnased  hetked, mil kõik näib liiva jooksvat ja tahaks kõik sinnapaika jätta. Siinkohal ma kohe ei saa jätta kordamata kahte lemmikmõtet mis siinset keskkonda puudutavad: kaalulangetus pole sprint, vaid maraton ning: koos on kergem.

Selle pärast ma seda teengi! heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod