136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

väsitav päev


Täna jätsin oma lasteaia lapse koju ja oh õndsust  magasime kella üheksani hommikul lausa. Muidugi siis läks kiireks ,tahtsime täna ju linna minna ning ennem seda veel kooki …Aga mõnus oli küll nii nii kaua magada kui aus olla. 

hommikuks ise sõin ära ühe kiire leiva majoneesi ja juustuga ning lastele tegin muna muude lisanditega. Pisem ülesse tuttu ning kooki tegema .Sai tehtud kama-müslikooki . See oli täitsa maitsev . Sõime seda lõnaks ning kimasime linna . Käisime vajalikud tiirud ära ja siis lastele asju tegema . Nad käisid joonistamas ja muffini töötoas . Tore oli ,autoni jalutades jäi jäätis ette ja loomulikult tänase päeva puhul said nad seda maiust . Kahjuks aga väiksem seda jäätist täna ei söönud ära ning kahju oli ära ka visata ning sõin selle ise . Muidugi kohe see ka patuka päev ,samas nii kahju aga mis teha. 

Palavus oli ikka meeletu päeval aga võtsin oma veepudeli kaasa ,hea oli ,et võtsin .Vett kulus ikka omajagu kohe ära . 

Plaanisin koju tulla küll veidi varem ,et teha õhtusöök aga lõpp tulemusena lapsed sõid eilset suppi ja omale tegin kausi sisse õuna ja juustu. Ma pole üldse arvanud midagi head soolase ja magusa koos söömisest ,kuid täna maitses see küll imehästi . Hiliseks ei teagi mida süüa ,tavaliselt teen siis kohvi ka aga täna mulle laps juba tegi ning siis nn kohvitasime koos viljakohvi 😀 Isu millegi järgi otseselt polegi .ilmselt palavus selles süüdi või ma ei teagi mis. Eks ma olen parajalt väsinud täna , palju käimisi ,emotsioone ja meeletu palavus… Üritan siin lapsi tuttu saada aga nagu kiuste nad täna kiusu tujus. Suurem veel eriti. Ei tea siis ,eks see issi eemal tööl olek teebki ta selliseks ,kuid seda pikka korda ,mis kestab 45 päeva on kõigil raske taluda. Minul terve majapidamine ja lapsed nõuavad oma ja kui diivanile saan ,siis kassid tahavad tähelepanu kohe 😀 täna ongi see tühjaks pigistatud sidruni tunne 😀 Ainus mida tahaks on , veidi üksi ja kohustuste vaba olla 😀 Aga pole hullu ,saame hakkama !

Täna hakkan piiluma ,kas leian ka uut kleiti ja see teeb selle nukra oleku veidi paremaks -no kellel siis ei teeks kui ei pea vaatama enam nii suurt numrit ja valik on laiem 😀

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kim
43984 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on kergesti jälgitav -söögid on väga maitsvad ning väga suure valikuga . Trennid on tehtavad ka kahe väikese lapse kõrvalt ning ajaliselt lühikesed . Mulle meeldib!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva