136962 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Varsti kuu aega siin !


Täna ei teagi mida kirjutada siia ,pea nii tühi kuidagi aga eks siis näis. Täna trenni vaba päev ja kuidagi üldse selline lohe tunne 😀 Tegin hommikul ahjus endale kaerasepikut ja ka kohvi kõrvale . Ja siis istusin diivanile ja lihtsalt olin kui väiksem tusis ja sõime lõunaks kreemist tatraputru. Tegin kodus vast nipet -näpet ,sellist suut koristamist ,mis oli plaanitud ei toiminudki . Ei teagi miks aga tunnenagu igal õhtul kui olen rabelenud. 

Aga tegin mõõtmise ära ja juhhuuu ,endalegi uskumatu -30 cm sai täis ja kolme päeva pärast saab mul siin kuu aega oldud kasutaja siis . Olen ülirahul ning ei osanud uneski näha nii kiiret kadu. Kaal on nüüd mitu päeva olnud kuuskümend kilo ,seega viis kilokest läinud. Mida veel tahata ja eesmärgini kaks kilo minna .Eks siis näis kas tahan veel paar kilo alla poole liikuda või jään säilitama. Ilmselt jäängi siis sinna.

Hetke õhtusöögist kõht üsna täis ,iseg imestan sest riisiga mul alati veidi aja pärast nälg Ilmselt vaatan siis miskit toekamat hiliseks söögiks

Eile hommikul aga avastasin endalt puugi ja siiani koht punane ,loodan ,et ikka läeb üle ja ei jää nüüd siin trenn ja kõik muu pooleli . Reedel räägin arstile ,sest niikuinii on lapsel aeg. No sellist jama ei tahaks kuidagi . Eks siin neid omajagu -metsad puha ümberringi ju.

Õues hetkel nii pime ,et selline tunne nagu hakkaks juba uneaeg peale tulema 😀 Pime aga selline mõnus ilm . Ilmselt hakkab öösel müristama ja äike välkuma . Äike mulle ei meeldi aga selline eelne ilm küll . Mäletan kuidas lapsena sai sellises vihmas joostud kui välk veel kaugel oli . Eriti muru peal lompides hüpata 😀 Selline nostalgia hetk . 

Lugesin täna kellegil postitust fb-s rabarberiketsupi kohta ,seda tahaks küll proovida teha . Olen tegelikult suur ketsupi sõber Kuid nüüd polegi pea kuu aega üldse tarbinud ,siis oleks vähemalt alternatiiv . Ju kui ema juurde minek on siis haaran sealt vist suure koguse kaasa ,ta ise ei jaksa nii palju ära niikuinii tarbida . Rabarber üldse see aasta kuidagi läheb . Tegin siin sellest siirupit ja see suht omajagu kogus hakkab juba otsa saama . 

Egs siis muud kui täna lohetsen ja homme tegutsen :p. 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kim
43976 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on kergesti jälgitav -söögid on väga maitsvad ning väga suure valikuga . Trennid on tehtavad ka kahe väikese lapse kõrvalt ning ajaliselt lühikesed . Mulle meeldib!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva