137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Vaikus ja mõnus õhtu tegusale päevale


Niisiis tänane päev hakkas taas juba ennem seitset . Omaette mõtlesin ,et jeerum küll ,ei ole ju võimalik . Tahaks nii väga magada ,lihtsalt magada lõunani välja 😀 Aga ei miskit tuli end siis püsti ajada . Olin kindel ,et täna olen siis saja protsendiliselt kavas aga näe ,toodi tahvel musta shokolaadi ja lihtsalt ei suutnud vastu panna ennem kui olin siiski sealt paar ampsu võtnud . Pärast muidugi kahetsesin ,sest peavalu sain taaskord . Mul varemgi shokolaad tekitanud hirmsaid peavalusid . Teiseks ei suutnud ma ka täna kavas olla . Aga pole hullu . Homme uus nädal ja siis taas saab taubli ju olla :p 

Täna oli mul trenni vaba päev aga ma ei teagi miks panin peale jooksu video ja tegin kaasa . Hiljem kui laps küsis ,et miks ma siis täna tegin ,jäin mõtlema 😀 Eks siis oli vaja  või ei teagi … 

Eks täna ärevus ka sees , ootan siin homset tulijat ja lapski läks täna ruttu tuttu ,et homne kiiresti ,kiiresti kohale jõuaks . Kell alles üheksa saamas ning mul siin vaikus täielik 😀 Sellist luksust polegi ammu olnud . 

Kuna eile õhtul anti mulle tellimus sisse soojadele saiadele ,siis vorpisin hommikul neid ja endale tegin  vahepeal kiire smuuti . Väga mõnus oli samal ajal seda juua. Lõunaks tekkis meil siin suur muna isu nind saigi muna ja sinki . Super kui saab isu järgi kohe ampsata :p  Lapsed sõidki veel eilset frikadellisuppi ja mina tegin viinamarja -juustu salati ,mille asendasin siis banaaniga . Kõht sai ikka korralikult täis . 

Eks nüüd mõtlen ,mis õhtuks ,kuna hakkan seebikat vaikuses nautima oleks supper teha üks porgandidipp kõrvale nosimiseks 😀 Jah vot nii ma teengi . 

Homme teen siis taas trenni ja üldse tuleb üks tegus päev ,mõnes mõttes mulle sellised kiired päevad meeldivad . Pole aega mõelda ja arutleda vaid lihtsalt olla nn sõiduvees . Kuna homme tuleb mees kojus ,siis mõtlesin ,et ajaks ratta ka välja . Pole vist viis aastat sõitnud 😀 Eile proovisin ,et mu spordipüksid läehvad mulle taas jalga . Ongi põhjust spordiriided selga ajada . Tegelikult iga päevaga tundub jalgratta sõit ahvatlevam ,kui just pole ära unustanud 😀 Aga olgu ma nüüd siis krõbistama ja filmi vaatama !

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kim
45021 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on kergesti jälgitav -söögid on väga maitsvad ning väga suure valikuga . Trennid on tehtavad ka kahe väikese lapse kõrvalt ning ajaliselt lühikesed . Mulle meeldib!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva