137593 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

uus kuu ongi käes


Täna kirjutan siis juba hommikul -nu mis hommik ,kell kohe 10 😀 Mina ju tõusen 5-6 vahel koos lastega. Aga käes ongi kaua oodatud kuu – väiksema sünnipäev tulemas kus kukub vanuseks 2 ja 4 aastase trenn . Ja kõigele lisaks hakkasin tegema plankingut . Õde käis selle idee välja ,et prooviks ,siis arvasin et ma ei jaksa aga olgem ausad see mõni sekund päevas pole ju raske . Igatahes ärkasin täna teadmisega ,et teen selle kuu aega ära aga omamoodi . Nimelt kirjutan palju peaks tegema ja palju ise suudan . Täna oli siis kirjas 25 sekundidt ja tegin vabalt ära 50 😀 olin nii rõõmus ,sest kuskil 3 aastat tagasi kui tegin seda 30 päeva väljakutset ,siis 10 sekundit oli juba mega raske . Aga tänu siinsele treeningkavale oli 10 sek täiesti arusaamatu aeg 😀 Pärast teen veel muu trenni ka peale ja voilaa :p Uue eesmärgini on veel sammuda 2,5 kilokest ja siis jään säilitama -vähemalt nii ma arvan hetkel. 

Vahepeal olen aga püüdnud olla toimekas ,kuigi mõlemad lapsed on haiged ,kuid siis suudan pea selgemana hoida . Tegin poisi tuppa kardinad ära ja panin ülesse ja samuti mõlema tuppa vidinaid mis sinna juurde olid plaanitud . Vb kunagi ka näitan siin mida ma kokku teen 😀 Osadele väga meeldib ,teistele mitte . Nagu käsitöö ja nn maitsetega ikka on. 

Eile tegin värskelt pressitud õuna ja pirnimahla lastele ning omal jooksis suu vett -ootan nüüd oma patukat,eks see homne lõuna ole . Siis minek suuremaga kõhu uuringule -loodan et ikka laseb arsti ligi . Tal oli alles paar kuud tagasi kokkupuude kurja arstiga ,kes teda sikutama kukkus . Ja nüüd tal streik ,ei saanud kedagi väiksemat ka sel ajal vaatama . Eks pelgan homset käiku aga loodan ,et kõik läheb siiski hästi . Sest tal seisab ees veel allergiaarst ja ilmselt ka adenoidide opp . Kohe üldse ei vea tal . Ning eks mulgi siis keerulisem kavas püsida aga saan hakkama . 

Vahel tõesti nii väga tahaks ,et mees oleks ka kodus ja saaksin nt pika päeva jooksul tunnike enda aega -kasvõi istuda ja logeleda ,või pikutada  ning rahus trenn ära teha 😀 

aga ma nüüd kohe varsti pere tarbeks moosi ja mahla tegema talveks 😀

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kim
44801 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on kergesti jälgitav -söögid on väga maitsvad ning väga suure valikuga . Trennid on tehtavad ka kahe väikese lapse kõrvalt ning ajaliselt lühikesed . Mulle meeldib!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva