120347 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

uus kuu ja uus katse ?


Hakkaski uus kuu ,kus püüan olla tubli , kohustuseks aga ei võta .neid niigi palju siin . Pealegi minul toimib nii palju paremini . Eile sain suure mure nn kaelast ja taas on palju ,palju kergem olla . Lõpuks mitme aasta mure lapsega sai lahenduse . Olen ka veidi enda peale kuri ,et nii kaua viivitasin perearsti vahetusega. Eile muidugi lõppes see migreeniga ja linnast koju sõit oli raske ,sõitsin kõvasti aeglasemalt … Täna aga tunnen end kergemini ja palju paremas tujus 😀 Nii et mure võttis nii palju energiat ära ,see 15 minutit trenni pole mingi ajakulu pika päeva jooksul . Kui suvel suutsin käsiniidukiga mitu tundi niita , vahel jkooksmas käia ja üldse siinseid trenne kavasid teha. Lapsed ju kasvavad igapäevaga ning suurem järjest iseseisvam  ning pisiem matkib . 

Ja olgem ausad minu jaoks oli kaalu langetamine palju ,palju kergem kui selle säilitamine. See andis sellise hoo ja motivatsiooni. 😀 Nüüd olen pigem kimpus ,sest kaal ju normis -sain 11 kilo alla 5 kuuga kuskil ja üle poole meetri peenemaks :p Olen südamest tänulik siinsele meeskonnale ,kes nii tasemel asja on välja nuputanud. Kõik söövad meil peres tervislikumalt v.a mees ,kes enamuse ajast soomes kahjuks . Suurem laps sööb kapsasalatit iga päev ,rääkimata muudest siinsetest asjadest . Ise arvan ,et kui laps maast madalast saab tervislikumad alusteadmised ,siis seda tervem ta on ka ise hiljem kui valib oma söölaua ise. Muidugi käime vahel hesburgeis ja saavad kommi vahel . Oleme aga teinud omajagu siinseid magustoite ja ei leia ,et peaksin need vahetama poe magusa vastu . 

Täna olen tubli ,pole veel keskpäev ,kuid tegin trenni ära -olgem ausad kui pole ikka paar kuud teinud korralikult oli algajate kavagi omajagu väsitav 😀 Enestunne aga hea ,eriti just see teadmine -tehtud! 

Käes ongi uus kuu ja hea võimalus end taas omamoodi motiveerida ,tegelikult ju kõik enese teha . Mult küll küsitud ,et kuidas ma suudan mässata kahe väikese lapse kõrvalt . Vastangi ausalt ,et algus oli väga raske ,nemad söövad kolm korda päevas ja ma ise neli -7 korda teha süüa lisaks muudele kohustustele . Kuid teate? Sellega harjub . Trenne teeme paljugi koos -jookseme koos ja neile meeldib ,mis siis et nende jaks pole selline ja teevad seda oma lõbuks ,seega mul on nn grupp kahe põnni näol olemas ning vapralt edasi ja eeskujuks :p

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kim
32922 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on kergesti jälgitav -söögid on väga maitsvad ning väga suure valikuga . Trennid on tehtavad ka kahe väikese lapse kõrvalt ning ajaliselt lühikesed . Mulle meeldib!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva