141451 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

tegus päev..


Kell on juba seal maal ,et peaksin lapsed voodi saatma aga nad pole nüüd paar päeva telekat näinud ja hetkel vaatavad multikat ning mõtlesin et kasutan nii palju aega ära kui nad lasevad 😀

Täna on olnud meeletult kiire ja tegus päev . Hommikul kui lapsed lasteaeda viisin siis koju jõudes hakkasin ruttu ruttu tegutsema sest oli aega vaid tunnike .. saingi kõik tehtud peale hommikusöögi söömise . Isegi trenni tegin juba ennem kümmet hommikul ära . Hommiku ja lõunasöögi aga pakkisin kaasa . Nimelt läksin ennem tööle minekut ka sõbranna juurest läbi . Jõime seal kohvi ja nosisin hommikuvõileiba 😀 Tema juures nii hea nii ,sest ta ka endine fitläppar ,eks tal põhitõed ikka kasutusel aga beebi kõrvalt ei jaksa kaaluda ja nii eraldi süüa teha .Sai pisut lobisetud kui tuligi aeg tööle asuda . Sai mitu tundi rabeletud ka seal ja kui nelja ajal lõpetasin siis lastele järgi minnes sõin oma lõuna ka ära . Siis veel teist korda külla ja lõpuks saime seitsmeks koju ka :p Samas olen nii rõõmus ,et püsisin kavas. nüüd ongi vaid jäänud hiline söök ja vahepeal panin ka lapsed voodi ,õigemini ise läksid ,kuid lugesin igaõhtuse jutu ära . 

Vahel ongi selline rahulolu päeva lõpuks nagu täna ,sest sain kõik tehtud mis plaanisin ja rohkemgi veel ja külas olles ka ei libastunud . Nüüd teengi nn tööpäevadel lõuna karbiga kaasa . 

Samas ongi nii hea tunne ,olen ju 6,5 aastat olnud kodune ja nüüd küll väike töö aga ikkagi . Tunne hoopis parem ,kasulikum . Niimoodi tegul olla on lahe lausa ,olin unustaunud selle tunde ja mis peamine saan toimetada vaikuses ja üksi ja kodukeskkonnast väljas . 

Uskumatu toas on täielik vaikus ,vahel pätud ikka oskavad üllatada ,see lisab aga veel rohkem head tuju juurde . Peaks vaatama mis homme hommikuks teha süüa ,kuigi siis vist ainus päev kus pole nii kiire pool päeva . Ilmselt puhkan ja naudin olemist kui vaid suudan . Kipub olema nii ,et ma ei oska seda puhkamse värki väga ikka veel . Vahel lihtasalt teadlikult sunnin ,samas see nii naljakas ka . On aga inimesel mured eksole 😀 

Jeerum olen vahelduva eduga blogi kirjutanud juba kaks tundi ,varsti peaks juba ise magama minema . Polegi vist ennem nii kaua aega võtnud see kirjutamine aga eks siin toimetan vahepeal ,ei suuda mina olla paigal täna . Ei tea siis 😀 Ja seebikani ma pole ka veel jõudnud ,see on minu hetk õhtul ,ei tea kas täna üldse jõuangi sinnamaale või jään reklaami ajal magama . Eiei ma nüüd teen kohe hilise söögi ära ja panen filmi peale ,aitab tänaseks sellest sebimisest 😀

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kim
50366 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on kergesti jälgitav -söögid on väga maitsvad ning väga suure valikuga . Trennid on tehtavad ka kahe väikese lapse kõrvalt ning ajaliselt lühikesed . Mulle meeldib!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom