Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tegus päev :D

Nii-nii  täna olen siis nii tubli lausa olnud ,et olen palju asju ära teinud ,mida edasi lükanud ja tuju ka nii hää 😀 Nimelt lõpuks leidsin tantsukooli ,mis võib mu 4 a last huvitada – ta juba üle aasta räägib ,et tahab trenni minna . Ootan nüüd ärevusega vastust  ,nagu läheks ise 😀 Täitsa põnev ,pole ju ise varem sellise asjaga kokku puutunud . 

Siis sain palju koristatud ja varsti elamine läigib ,sest õues ma hetkel toimetada ei soovigi … paha hakkab selle kuumusega . 

Kuna hommik oli täna nagu oli ,siis tegin endale ühe mõnusa juustusekaerasepiku ja kohvi ning läksin seda õue nautima . Hommikul juba oli nii mega soe 😀 

Siis lõunaks tegin endale smuuti ,need lihtsalt on mu ühed lemmikud kuuma ilmaga ,mis parata ja tundub ,et ka väiksemale .Nii kui saumiksrit näeb või kuuleb tuleb üks suur kisa ,et anna mulle juba ka :p Nii ta siis trambib jalgu ,viskab end maha nagu ikka alla 2 sed ,kes avastavad ennast . Lasen tal siis ära jonnida ning siis saab kenasti oma kaua oodatud smuuti 😀 

Täna mõtlesin teha ka õhtuks kooki , sest emal ja õepojal sünnipäev ,kuid täna me kohe kindlasti kuskile ei liigu kaugemale siin .

Tegin ka lastele juba õhtusöögi ära -taheti makarone . Tuleb tõdeda  ,et mina makaronide fänn pole ja ei teagi mis siis ise suhu pistan 😀 Nüüd juba kergem ka ,suurem ei küsi ja ei ole enam kurb kui ma näitseks vahel ei maiusta koos nendega . Ütles mulle hommikul siin ,et : emme sa pole enam nii suur ,loomulikult mu kõrvad liikusid 😀 Pisike lause võib ikka kauaks särama panna . 

Tegin ka täna hommikuse mõõtmise ja oh rõõmu olen kaotanud -20 cm . Tõesti ei uskunud et selline asi on võimalik alla kuu ajaga 😀 Kaal on nüüd nädala seisnud 62 kg peale aga see mind üldse ei murjenda – võtsin ju 2 nädalaga siin alla 3 kg 😀 Trenni teen nüüd mitte ,et oh teen selle ära vaid juba rõõmuga – vähemalt täna küll . Küll mul on heameel ,et kuulasin lõpuks õde ja liitusin Fitlapiga ,muidu oleks siiani olnud ikka õnnetu ja poleks isu kuskile minna ning midagi teha . Rääkimata enesetundest ,eksole . 

Liigun aga rõõmuga oma eesmärgi poole ja enam ma küll alla ei anna :pKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse