136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

täna olen olnud tubli :D


Ja kohe ongi algamas uus nädal ja uue hooga 😀 Sattusingi täna mingisse tegemise tuhinasse-koristasin elamist ,riiuleid ja suutsin saada ka kilevaiba peaaegu valmis 😀 Lastega sai mängitud ,joonistatud ja juhuuu ka maja esine taas niidetud 😀 Tuppa tulles oleksin läbi nagu auto alla jäänud…. Saaks veel need energiapommmid täna kuidagi ennem ühteteist magama- homme ju lasteaiapäev ja tõusma peab varakult . 

Eile õhtul vaatasin veel filmi ja tegin kuivainetetopse -täitsa lahedad tulid välja ja lõpetasin ka nukumaja ära – nukud veel vaja osta  . Olen tubli küll :p

Hommikul tõustes aga olin ikka unine ,kuigi sai normaalsesl ajal magama mindud . Lapse palvel sai tehtud kohvimaitselist putru ,seda süüakse alati suurima heameelega ,kusjuures ma isegi . Aga kuidagi puudu jäi ,peagi oli kõht tühi millegipärast. Üldse täna kõht läinud kiirelt tühjaks ja vahepeal näljatunne ,siis joongi vett kiiresti 😀 Tean ,et varem läks süda pahaks nii aga nüüd täitsa ok . 

Lõunaks tegime smuutit ,lastele veel veidi toitvamat sööki ka juurde ,sest nende kogused ju väiksed suht . Ja oi üllatust peagi jälle kõht korises -otsisin siis kohe endale tegevust ja võimalikult kaugel köögist 😀 Süügi tegemisega probleeme polnud ,sest olin juba päeva jagu sööke hommiku poole ära vaaritanud . 

Kuna varem oli me  pere suht suured lemmikud hakkpallid juustu täidisega ,siis täna tegin neid ise . Ja peaks mainima ,et isetehtud olid veel paremad ! Neid tahan kindlasti lähiajal veel teha :p Polnud üldse keeruline ,paar liigutust rohkem kui kotlete tehes .Igatahes olen leidnud siit nii palju häid asju söögilauale tegemiseks . See teeb tuju kohe paremaks 😀 

Homme proovin teha keskastme trenni ,sest algne on juba suht kerge mu jaoks ,kui ei jaksa siis tagasi algset tegema . Ootan homset juba sellepärast ,et proovida ,kas saan hakkama või ei 😀 Täna kuidagi tahaks nii palju asju siin veel teha aga samas keha on väsinud sellest jooksmisest . 

Ootan meest koju ,kuigi ta tuleb alles jaanipäevaks . Siis lootust saada paar lebo hommikut 😀 Milline luksus 😛

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kim
43982 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on kergesti jälgitav -söögid on väga maitsvad ning väga suure valikuga . Trennid on tehtavad ka kahe väikese lapse kõrvalt ning ajaliselt lühikesed . Mulle meeldib!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva