Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

rõõmus ja roosa :D

Täna hommikul lootes ikka kaheksani magada oli küll väga lootusetu ,taas veidi peale kella kuute oli äratus . Nagu talvel kui väiksem alustas iga päeva kell neli või pool viis . Seitsme ajal kippus tal uni silma aga siis oli vaja vanemat lsteaeda sättima ja tuttu sai ta alles pool üheksa 😀 Sellele ajale tagasi mõeldes pole kuuest tõusta ju probleem . Aga ikkagi tahaks nii väga magada ,mitte kell seitse juba hommikust süüa .

Igataehes kiirelt hommikusöök kõhus ,siis mõtlesin ,et oh mis siis täna veel head teha ja üks oli kindel ,et tatar ! Tatra isu kohe oli üpris suur ,mis teha . 

Peale lõunast omeleti söömist suundusime me kõik välja . Veidi vast niitsin ,sest trennist olin veel kuidagi väsinud . Oligi hea põhjus lastega olla niisama . Mängisime peittust ja tagaajamist . Täitsa lõbus oli . Kui väiksem unele läks kolisin suuremaga välja verandale . Võtsime kaasa spreyvärvid ja guashid . tegime oma kunstitoa nagu vahel ütleme 😀 Tema värvis kive ja mina tegin vana ning koledaks pleekinud küünlamajakese uue kuue selga. Mina jäin tulemusega täitsa rahule . Hing on ka kergem ,sest naudin kohe mõnuga sellist tegemist ja õnneks plika samamoodi . Nüüd ta juba piisavalt ning temaga oma asja samal ajal teha pole mingi probleem .

Minu mõtted aga juba on õhtus ,kuhu plaanin teha porgandidippi aga seekord asendusena fetajuustuga :p Oi kuidas ma armastan ikka juustu !

Täna aga kahjuks selgus ,et ma ei saa minna lapsepõlve sõbranna tüdrukuteõhtule plaanitud päeval . Aga leppisime juba kokku ,et teeme siis selle õhtu kahekesi varem pudel veini ja snäkkidega 😀 Siis tean juba ette patupäeva . Ja ootan elevusega tema pulma . Mul on nii supper hea meel lihtsalt tema üle .

Ja loomulikult ootan see aasta meeletult Õllesummerit ,sest minu üks suuremaid lemmikuid on seal . Olen varemgi nende kontserdil olnud ja .. see oli fantastiline Prodigy ! 

Mul on mida oodata ja varsti asjad lähenevad ja olen nii õnnelik kohe . Ka õele saab külla mindud ,kuhu pole väiksema tõttu ammu saanud . Ei saa kuidagi ühe põnni esimest 5 a juubelit maha magada ja teise sünnipäeva samuti . 

Nüüd kaaluks õhtuks asjad valmis ,siis pärast nii hää võtta :p Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse