137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

rõõmus ja roosa :D


Täna hommikul lootes ikka kaheksani magada oli küll väga lootusetu ,taas veidi peale kella kuute oli äratus . Nagu talvel kui väiksem alustas iga päeva kell neli või pool viis . Seitsme ajal kippus tal uni silma aga siis oli vaja vanemat lsteaeda sättima ja tuttu sai ta alles pool üheksa 😀 Sellele ajale tagasi mõeldes pole kuuest tõusta ju probleem . Aga ikkagi tahaks nii väga magada ,mitte kell seitse juba hommikust süüa .

Igataehes kiirelt hommikusöök kõhus ,siis mõtlesin ,et oh mis siis täna veel head teha ja üks oli kindel ,et tatar ! Tatra isu kohe oli üpris suur ,mis teha . 

Peale lõunast omeleti söömist suundusime me kõik välja . Veidi vast niitsin ,sest trennist olin veel kuidagi väsinud . Oligi hea põhjus lastega olla niisama . Mängisime peittust ja tagaajamist . Täitsa lõbus oli . Kui väiksem unele läks kolisin suuremaga välja verandale . Võtsime kaasa spreyvärvid ja guashid . tegime oma kunstitoa nagu vahel ütleme 😀 Tema värvis kive ja mina tegin vana ning koledaks pleekinud küünlamajakese uue kuue selga. Mina jäin tulemusega täitsa rahule . Hing on ka kergem ,sest naudin kohe mõnuga sellist tegemist ja õnneks plika samamoodi . Nüüd ta juba piisavalt ning temaga oma asja samal ajal teha pole mingi probleem .

Minu mõtted aga juba on õhtus ,kuhu plaanin teha porgandidippi aga seekord asendusena fetajuustuga :p Oi kuidas ma armastan ikka juustu !

Täna aga kahjuks selgus ,et ma ei saa minna lapsepõlve sõbranna tüdrukuteõhtule plaanitud päeval . Aga leppisime juba kokku ,et teeme siis selle õhtu kahekesi varem pudel veini ja snäkkidega 😀 Siis tean juba ette patupäeva . Ja ootan elevusega tema pulma . Mul on nii supper hea meel lihtsalt tema üle .

Ja loomulikult ootan see aasta meeletult Õllesummerit ,sest minu üks suuremaid lemmikuid on seal . Olen varemgi nende kontserdil olnud ja .. see oli fantastiline Prodigy ! 

Mul on mida oodata ja varsti asjad lähenevad ja olen nii õnnelik kohe . Ka õele saab külla mindud ,kuhu pole väiksema tõttu ammu saanud . Ei saa kuidagi ühe põnni esimest 5 a juubelit maha magada ja teise sünnipäeva samuti . 

Nüüd kaaluks õhtuks asjad valmis ,siis pärast nii hää võtta :p 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kim
45022 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on kergesti jälgitav -söögid on väga maitsvad ning väga suure valikuga . Trennid on tehtavad ka kahe väikese lapse kõrvalt ning ajaliselt lühikesed . Mulle meeldib!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva