137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Panin end veidi proovile


Täna oli hommikul nii hea uni ,kohe näha ,et sai kauem üleval oldud . Pani äratuse kinni ja jäin uuesti magama .. Kui silmad lahti tegin läks ikka väga kiireks 😀 Ruttu riidesse ,siis lapsed ülesse – pidin nad valmis saama kuskil 20 minutiga ja siis autosse. Lasteaeda meil 14 km sõitu . Ja nagu kiuste oli siis tee peal puhumise kontroll 😀 See oli loomulikult 0 , ei mäletagi millal viimati sai miskit võetud.  Sealt läbi ja siis lasteaeda ,et laps hommikusöögile hiljaks ei jääks . Igatahes jõudsime õigeks ajaks kohale-juhuuu!

Koju jõudes sõime väiksemaga -tegin endale galetti muna ja juustuga. Tegutsesin siin väheka nagu ikka ,siis ta tuttu ning mina trenni tegema. Proovisin täna siis keskastme oma . Ja uh kui raske see oli -kätekõverdusi jaksasn teha 5-6 tk jutti ainult . Jalad -käed värisesid otsas 😀 Aga samas oli hea tunne ,pingutades ju ainult muutubki miski,eksole? Peale trenni veel hingeldasin siin oma viisteist minutit . Igatahes kavatsen seda taset nüüd proovida ka edasi ja end arendada. Saangi suveks saledaks-no peaaegu 😛 

Täna just vaatasin kappi ,et pean hakkama peagi riideid endale ostma ,järjest jäävad suureks ja pole seljas ka kõige mugavamad ,eriti püksid .Loomulikult on mul heameel aga poed pole mulle kunagi meeldinud ja see shoppamine on nii tüütu 😀 Et ma leiaksin miskit ,mis meeldib nõuab palju otsimist ja käimist ,et see päris suur ettevõtmine mul kohe .

Lõunaks tegin omale kaerasepikut muna ja juustuga ahjus ,kuidagi tekkis isu selle järgi ,kui mõttes oli algul heeringa võileib hoopis . igatahes kõht täis ja tuju hea . Panin väiksele autohullukesele Pelle multika ,et saaksin õhtusöögi ära teha ja aega jäi veel aega ülegi . Kasutangi seda nüüd blogi kirjutades ära . Ega varsti ongi vaja juba autosse istuda ja suuremale järgi minna . Saan teda rõõmustada ,et saab sügisest tantsutrenni minna ,on seda mulle siin 1,5 aastat juba rääkinud. Mul heameel ,et tahab end liigutada ja tervislikult on talle alati meeldinud süüa. Talle pigi ütlema ,et see on tervislik ja vitamiinid sees -söödi ära 😀 

 Aga ma nüüd läen veidi veel väiksemaga tegutsema ja homseks jõudu koguma :p

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kim
45205 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on kergesti jälgitav -söögid on väga maitsvad ning väga suure valikuga . Trennid on tehtavad ka kahe väikese lapse kõrvalt ning ajaliselt lühikesed . Mulle meeldib!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom