136962 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Mõnus ilm nõuab liigutamist lihtsalt :D


Juhhuuu ometi üle pikaaja mõnus ilm ,kuigi hommik algas juba kuuest 😀 Nu ühel põnnil kadus uni ära lihtsalt 😀 Hommik kuidagi hakkas nii vara ,et hommikust sõime juba seitme ajal . Tegin endale kaerasepikut juustu ning munaga ,lapsed tahtsid võileivagrilli vahel sepikut 😀 

Nii me siis toimetame hommikust saati siin . Paar tunnikest sai isegi niidetud ja uhh kui väsitav see oli 😀 Saigi jälle füüsiliselt end rohkem liigutatud . 

Lõunaks said lapsed mannaputru ,eks seda nad viimasel ajal vähe saanud .Endale sai tehtud grillitud liha suht rohke vabavara salatiga . Nüüd tunnen ,et kõht koriseb peale suurt sebimist siin 😀 Õhtusöök on juba ahjus ja suu jookseb vett . Ja olgem ausad tahaks hetkel näksida aga ei . Ma ei riku päeva nüüd paari ampsu pärast ära . 

Täna sain siis teada millal mees täpsemalt koju jõuab ja nüüd nagu aeg selles suhtes venib . Pole ju ammu näinud ja eks harjumatu kui ta koju taas tuleb 😀 Hakkas ju fitlapi rohkem kasutama kui ta oli jub tööle läinud. Ennem kui kodus oli tegin retsepte küll juba omajagu aga ei näinud koguseid ,sest polnud liitunud. Piltide pealt on ainult näinud ,mida ma siis sele ajaga siin teinud ka olen . Ise olen rahul . Esialgse eesmärgini ongi vaid paar kilo minna . Aga tunnen end juba nii hästi .

Homme hakkan siis teist nädalat keskmise tasemega trenni tegema ,arvan et pusin seda edasi kuna algtaseme oma oli juba üsna kerge minu jaoks. Trenn ongi juba suht harjumuseks saanud . Täna mõtlesin ,et teeks aga ei ,las keha puhkab ka 😀 Pealegi sai pea terve hoov niidetud ja sellest piisab .

Ei teagi mis täna õhtul teha ,nikerdada ei taha vist . Tunnen ,et pea liiga tühi selleks . Pühapäevane filmi hakati eile näitama ja loomulikult vaatasin seda kella üheni öösel . Sest avastasin selle juhuslikult ,et ohooo ! Ei suutnud mina oodata siis täna õhtuni . Peaks uurima ,mis Telial filmiriiulisse juurde tulnud . Ma ei teagi kuidagi nii mõnus on vaikuses ja rahus õhtul istuda ja lihtsalt filmi vaadata ning eriti kui saan miskit veel kõrale nosida :p Plaanin täna tortillast miskit teha . Need on õhtuti vaiksesks nautimiseks täiesti ideaalsed . Eks siis näis !

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kim
43977 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on kergesti jälgitav -söögid on väga maitsvad ning väga suure valikuga . Trennid on tehtavad ka kahe väikese lapse kõrvalt ning ajaliselt lühikesed . Mulle meeldib!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva