Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Midagi ei kulge plaanipäraselt

Olen inimene kellele meeldib teatud rutiin ..aga viimased päevad on keerulisemad olnud . Koguaeg peab plaane muutma käigupealt. Täna oli pandud paika kindel plaan . Aga jah ,unustasin pisema lapse lasteaia avalduse koju . Suurem sai küll õigeks ajaks lasteaeda ja väiksemaga kenasti tavakontrolli-mõõtmisele ja kaalumisele .  Kuna suuremal mingi probleem nohuga aastaringselt siis täna pidin minema temaga linna röntgenisse . Tagasi suurema järgi ,oli just lõpetanud seal hommikusöögi ,väiksem nosis autos enda oma . Mul aga kõht juba korisemas aga kodust oli asi kaugel nagu ka söögist. Pidin niigi linna minema ja nüüd veel üks käik juures . Seal läks kaua aega ,ei tea kas nn pildistaja oli pahas tujus või ei oska lihtsalt lastega suhelda .. plika keeldus täiesti temaga koostööst kuni hakkas last käest sikutama -uskumatu lihtsalt . Ise seletades lapselel ,et ma pole veel sellist kurja last näinud 😀 Ma jällegi polnud ammu nii ebasõbralikku med. töötajat näinud. Õnneks sai pilt tehtud ja ruttu koju ,kell juba ligines üheteistkümnele . Ja oi kui kiirelt see hommikusöök alla läks 😀 

Lõunaks tegin kiire smuuti ja juba tunnen kuidas kõht taas tühi -uskumatu lausa 😀 Trenn ka veel tegemata ,no kuidagi asjad lohisevad ja see ei meeldi mulle .Vesi ka kuidagi seisab ,alles 0,5 liitrit joodud ,selleks ajaks on tavaliselt 1,5 😀 

Aga pole hullu ,saan hakkama ! Nagu alati ,seega ehk homme on kõin nii nagu peab . 

Täna tulid mu tellitud bikiinid ära ja oh nii hea oli proovida ,pole enam ees suurt kõhtu ,mis üle pükste ääre oleks ja ka rü on märgatavalt väiksem . See rõõm on piiritu ! 

Hmm kelle jälle seal maal ,et peaksin õhtusööki tegema ,lapsed täna söövad ahjus tehtud friikaid ,mida on ammu küsinud ,aga ma ise? Mis ma ise söön ei teagi . Eks pean vaatama retsepte ,mis isuäratav tundub .

Õhtul peaks miskit nokitsema veel ,kui mees kodus siis pigem olen niisama ,kui just miskit pole vaja ära teha . See kuus päeva ju läheb tegelikult kiiresti 😀 Ei hakkan nüüd end liigutama ,ja trenn ka ootab tegemist . Ei mingit ei viitsi :p Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse