Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

küpsetamise päev kuidagi :D

Täna juba ongi taas nädalavahetus ja ilm nii mõnusalt jahedam . Ega ma suurt miskit ei olegi teinud kui nuputanud ,mida süüa teha 😀 Hommiku söödud tatragalett küdujuustuga täitsis kõhu nii täis ,et istusin ja kovitasin peale seda lihtsalt . Lõuna söödud siis hakkasin koristama ,oh küll on hea tunne kui miskit jälle paigas nagu peab .Millegipärast kipuvad asjad sassi minema palju ,palju kiiremini kui korda saavad . 

Täna kutsuti meid ka sünnipäevale aga jah neiu ärkas täna nohu ja köhaga ülesse ,kuigi nüüd nagu poleks miskit viga . Siiski ei läinud ,sest sünnipäev hakkab kell viis õhtul ja meil sinna ikka kilomeetreid jagub . Nemad aga tahavad vabal päeval seitsme ajal tuttu sätima hakata ,just väiksem jah eks nad siis torisevad ka .Mulle nii ei meeldi käia kui lapsed väsimusest jonnivad ja ega siis ise ka olla ei saa … Lihtsam on minemata jätta . Pealegi ma ei tahaks seal miskit süüa ,sest kolmapäeval tuli patupäev 😀 Seletada ja korrutada miks – ma lihtsalt ei taha . 

Nüüd varsti hakkame sööma õhtust ,tegin tomatisuppi ,see maitseb kõigile ikka väga . Loodan ,et puudu ei jää 😀 Päeval tegin lastele aga maiustamiseks neljavilja küpsiseid ,hea lihtne teha ja neile maitseb . ise ma seekord ei maitse ega söö . Ma lihtsalt ei taha mõelda ,et ma natuke…. tean kuhu see viib :p

Igatahes on mul ikka supper hea meel kui täna hommikul kaalule astusin . Sealt vaatas vastu number 61 😀 juhuuuuu ! Kolm kilo on veel eesmärgini ja mul pole siin oldud veel kuu aegagi … Usun et need kaks päeva kus sai lisaks trennile ka palju füüsilist tehtud -käsiniidukiga niidetud juba pikemat rohtu . Olengi avastanud ,et kui on trennipäev  ja teen kodus miskit kus vaja ikka jõudu kasutada ,siis kaal langeb ja mõõdud ka . Teen neid töid nüüd mitte kohustusest vaid juba täitsa heameelga 😀 Peaks veel tänagi veidi niitma veel .

Aga teen nüüd supi soojaks ja lähme siin sööma ja peale seda mängiks veidi lastega ,ega töö eest ära ju ei jookse ning siis jaksan ehk õhtuligi miskit nokitseda siin . Muidu kipungi õhtuks nii väsinud olema ,et lebotan diivanil ja vaatan oma türgi seebikat  😀 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse