136984 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

küpsetamise päev kuidagi :D


Täna juba ongi taas nädalavahetus ja ilm nii mõnusalt jahedam . Ega ma suurt miskit ei olegi teinud kui nuputanud ,mida süüa teha 😀 Hommiku söödud tatragalett küdujuustuga täitsis kõhu nii täis ,et istusin ja kovitasin peale seda lihtsalt . Lõuna söödud siis hakkasin koristama ,oh küll on hea tunne kui miskit jälle paigas nagu peab .Millegipärast kipuvad asjad sassi minema palju ,palju kiiremini kui korda saavad . 

Täna kutsuti meid ka sünnipäevale aga jah neiu ärkas täna nohu ja köhaga ülesse ,kuigi nüüd nagu poleks miskit viga . Siiski ei läinud ,sest sünnipäev hakkab kell viis õhtul ja meil sinna ikka kilomeetreid jagub . Nemad aga tahavad vabal päeval seitsme ajal tuttu sätima hakata ,just väiksem jah eks nad siis torisevad ka .Mulle nii ei meeldi käia kui lapsed väsimusest jonnivad ja ega siis ise ka olla ei saa … Lihtsam on minemata jätta . Pealegi ma ei tahaks seal miskit süüa ,sest kolmapäeval tuli patupäev 😀 Seletada ja korrutada miks – ma lihtsalt ei taha . 

Nüüd varsti hakkame sööma õhtust ,tegin tomatisuppi ,see maitseb kõigile ikka väga . Loodan ,et puudu ei jää 😀 Päeval tegin lastele aga maiustamiseks neljavilja küpsiseid ,hea lihtne teha ja neile maitseb . ise ma seekord ei maitse ega söö . Ma lihtsalt ei taha mõelda ,et ma natuke…. tean kuhu see viib :p

Igatahes on mul ikka supper hea meel kui täna hommikul kaalule astusin . Sealt vaatas vastu number 61 😀 juhuuuuu ! Kolm kilo on veel eesmärgini ja mul pole siin oldud veel kuu aegagi … Usun et need kaks päeva kus sai lisaks trennile ka palju füüsilist tehtud -käsiniidukiga niidetud juba pikemat rohtu . Olengi avastanud ,et kui on trennipäev  ja teen kodus miskit kus vaja ikka jõudu kasutada ,siis kaal langeb ja mõõdud ka . Teen neid töid nüüd mitte kohustusest vaid juba täitsa heameelga 😀 Peaks veel tänagi veidi niitma veel .

Aga teen nüüd supi soojaks ja lähme siin sööma ja peale seda mängiks veidi lastega ,ega töö eest ära ju ei jookse ning siis jaksan ehk õhtuligi miskit nokitseda siin . Muidu kipungi õhtuks nii väsinud olema ,et lebotan diivanil ja vaatan oma türgi seebikat  😀 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kim
44015 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on kergesti jälgitav -söögid on väga maitsvad ning väga suure valikuga . Trennid on tehtavad ka kahe väikese lapse kõrvalt ning ajaliselt lühikesed . Mulle meeldib!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva