Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

kummaline väsimus ..

Täna ärgates olid kõhu- ja jalalihased valusad ,esimese hooga ei saanud aru ,et mis siis nüüd `? Kui liikuma hakkasin sain aru ,et õige tegin ju eile raskemat trenni  😀  Terve päeva on lihased end tunda andnud aga tegin hommikul kohe ka jooksutrenni ära .Siis päeval mureta ,muidu ikka venib  ja õhtul enam ei jaksagi …

Täna pole ma üldse tegus olnud ,meeletu väsimus ja uni . Magasin päeval lapsega koos lõunaund aga mina oleks veel tahtnud  😀 Lõunaks tegin endale smuuti ja õhtuks riisigaleti majoneesi ning juustuga. Isu pole otseselt millegi järele . Ei tea siis ,mis lahti nüüd . Või tõesti annab tunda see mitme nädala  kiire tempo ja tegemine ning keha vajab lihtsalt puhkust ? Igatahes seda ma lubada päris ei saa, lapsed ei lase lihtsalt ja eks kodutööd ka just ei küsi ,et kle sina ,kas vajad seal puhkust 😀 . 

Sai täna linnaski ära käidud ja nüüd peaks saama kas sügisest või kevadest väiksem lasteaeda. Eks siis näha ole . Saan ka siis aega enda jaoks ja eks tööle ka 😀 Pole ju ammu käinud ,kuna elan maal , siis ilmselt pean hakkama miksit kodust tööd tegema ,sest hommkust hilisõhtuni on hetkel küll võimatu … Proovi leida kahe väikse lapsega kaheksast viieni tööd. Ega pole … Siiski mul on mõned ideed ja kui piisavalt püüda saab hakkama ikka 😀 Ainult vaja eneseusku ja pealehakkamist ,mitte kohe alla anda. 

Ilmselt õhtul kui vähegi võimalik poen varem tuttu ,eile olin hilisesöögiaja tõttu üpris kaua üleval . Täna mõtlesin, et teen varakult valmis ja söön esimesel võimalusel selle ära 😀 Siis pole ohtu diivanile magama jääda . Ega ei jaksa olla üle südaöö üleval enam- .vanadus  😀  Mäletan aegu kus tundus ,et ainult vanad läevad nii vara magama , nüüd lähen ise ka . Eks elu on muutunud ka . 

Mõtlen nüüd ,et mida siis õhtuks veel teha , üldse ei oska miskit valida . Uskumatu minu puhul ikka . Ilmselt kuhu saan panna lisaks ka lehtsalatit . Hommikul lasteaiast koju jõudes  naaber juba ootas mind . Eks siin väikses kohas on tugev naabrivalve ja üldiselt teatakse kui miski rutiini järgi liikuda . Tore ,et puudub selline ükskõiksus nagu linnas elades . Ei tea oma naabreid ja enamik ei teretagi… Igatahes miks ta siis ootas – tal oli lehtsalatit nii palju aiamaal ,et ta naisega ei suuda seda ära tarvitada  ja uuris kas meie tahame . Loomulikult ,kes siis nii heast pakkumisest ära ütleb 😀 Tõi kohe suure sületäie – mmmm 

Aga ei ma nüüd ikka otsima ,mida hiliseks teha omale 😀Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse