120347 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 pÀeva tÀiesti tasuta!

Kui plaanid muutuvad….


Täna oli siis see päev kus pidime väiksemaga joogasse minema aga jah ida polnud oli trenn 😀 Kuna õpetajal ei olnud meeles ,et seekord pidime tulema ,siis nii meieni see info ei jõudnud . Itstusin lastega ukse taga ning helistasin ….. ta oli seminaril. Ega siis seepärast meil tuju kehvaks läinud ning koju ka mitte -ilm oli selleks liiga ilus 😀 Läksime üle pika-pika aja hessi sööma räpstoitu ja harva süüa on ka hea olgem ausad :p Kuigi täis kava ma pole ammu järgnid vaid poolenesti . Kaal seisab ,tuju normis -mis veel tahata . Ainus mis nõuab täna pingutust ongi trenn ,sest olen nii väsinud miteme tunnisest rännakust lastega mööda linna . Aga ei küll ma selle 15 minutit leian pingutamiseks ikka !

Peale hessi nagu ei raatsinud koju ka tagasi sõita ,ilm ilus ,kõht pilgeni täis ,lapsed ka energiat täis . Võtäga elevile kui nägi et võtsingi suuna ranna poole . Suurem laps läks väga elevile kui nägi ,et marsuut muutus .Rand oli paksult autosid täis ,parkisin siis kõrval tänavale . Kolasime merejääl ,nad lasid isegi mõne koha peal pepuli alla ,lisaks sai rannas turnida ,kiikuda ning kulus seal meil pea kolm tundi 😀 Igatahes väga supper ,vahel ongi plaanide muutuse ära kasutamine hea . Muidu poleks me niikaua kuskil kolanud ,sest üldjuhul nad üle kolme tunni ei jaksa olla,täna oli neli tundi täitsa normis olek -saavad suuremaks. Oh seda minu rõõmu ja suuremat lootust liikumiseks . Homme sama ilma puhul plaanime metsa jalutama minna-siin neid jagub ümberringi.

Ainus mille üle mul on heameel ,et lapsed terved ,plika rohi ka lõppes ning ootame uut arsti aega nina-kurguarstile . Ümberringi kõik haiged ja pisemad haiglas…. meie aga saame ringi liikuda ja olla . 

Lapsed rahul ja ise ka :p Mis siis veel ? vahepeal sai ka plika müts valmis ja uus kogus kodusest tööst ka peaaegu valmis .Seega kaobki aeg lennates ja ennem kui arugi saan on õhtu jälle käes . Olen siinse blogi ikka väga soiku jätnud ,vb ongi asi selles ,et soovitud kaal käes ja enamgi . Sain loodetust ju rohkem alla 😀 aga ei lähen nüüd tegutsema !

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kim
32921 lugemist / 4 fÀnni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on kergesti jĂ€lgitav -söögid on vĂ€ga maitsvad ning vĂ€ga suure valikuga . Trennid on tehtavad ka kahe vĂ€ikese lapse kĂ”rvalt ning ajaliselt lĂŒhikesed . Mulle meeldib!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nĂŒĂŒd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nĂ€lga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • TĂ€ida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva