Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ikka positiivselt edasi..

Hommikk oli nagu iga teinegi hommik. Silmad kuidagi ei tahtnud äratuse peale lahti minna 😀 Koju tulles otsisn tükk aega ,et mida süüa -tegin siis kanawrapi ja panin asendusdesse palju marineeritud kurki.Nii suur kurgi isu oli lõpuks.

Laps päevaunne ja ise trenni lainele ,täna suutsin juba veidi rohkem kaasa teha ,eks tasapisi edeneb. Mul heameel täitsa . 

Õhtul sai küpsisetorti tehtud ,õigemini laps tegi kuna issi tuli koju . Olin nii tubli ,et ei kooki ,ei mingit liigset ampsu . See andis hea tunde ,et saan hakkama küllkui kõik teised maiustavad mul silme all. Iga korraga on järjest kergem. Tuju ka parem ja silmisse on säragi tagasi ilmunud. Loomulikult mees oli üllatunud mind nähes ,sest kui ta 1,5 kuud tagasi tööle läks siis olin ju omajagu suurem ja kurb. Nüüd pidin lausa särama . See selleks . 

Lõunaks tegin lillkapsast juustuga aga tahtsin proovida seda fetaga aga ei maitsenud üldse. Rhkem seda versiooni ei proovi . Aga eks muidu ei saa ju kui ei proovi kord nii ja kord naa 😀

õhtuks endale jäin söögiga aja hätta ,tulid ootamatud asjad vahele ja nii ma siis tegin lihtsalt juustust kaerasepiku . Kuigi isu oli liha järgi ,nu eks hiliseks saigi nüüd liha söödud. 

Üldiselt meeldib mulle just toekat sööki hiliseks süüa enamasti . Siis hommikul ei korise kõht kuni ma tagasi koju saan ja söögi kõhtu .

Kell ongi juba päris palju ja peaks vaikselt magama minema ,nu kuidagi ei suuda enam kaua üleval olla . Kella kaheksa ajal hakkan juba vaikselt haigutama nagu väike laps :p Homme veel ja siis jääb laps ka lasteaiast puhkama ,ei pea hommikul kella peale tõusma -juhuuuu ! Nagu luksus ,sest vahel nad ju magavad veidi kauem kui kell seitse. 

Kuna homme hommikul on ka külla minek siis pean veel hommikusöögi kju valmis tegema ja lapsele kaasa ka . Tuleme tema uneajaks tagasi koju ja eks siis kukun vaaritama . Tahaks homme ka kooki ise teha , ja lõunasöögil maiustada ja teeks veel kohvigi -mmmm . Teen seda super head kama-müsli kooki . Olen seda vist juab kaks või kolm korda teinud .Selline mõnus mahe 😀 

Aga ei teen nüüd söögid ja pikali ära -homme uus tore päev !Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse