143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ahvatlused…


Ja jälle taas langesin rajalt ,hea on ju vabandused ,et nii kiire on ning väsinud … Just need ongi minu niinii tuttavad vabandused kuid taas püüan püsida kavas -kasvõi veidike . 

Vahepeal on olnud nii palju sebimist ja jooksmist ,et pea on juba täitsa tühi 😀 Nädalavahetusel oli siis Koolitantsu finaal ja juba päev varem läksime Paidesse ära ,et vältida seda varahommikust jooksmist ja sõitu … Kohal pidi ju olema juba peale üheksat . Peatusime mu õe juures ja seal alati hea ,sest tema ka kasutab kava ning seal sõingi õhtul kaalu järgi … 

Hommikul jätsingi oma väikse varanduse nende hoole alla ja kiirustasin juba suuremaga minema . Sellise jooksmisega pole mul pea kunagi isu nagu ka seekord . Suutsin süüa alles siis kui sealt õe poole tagasi suundusime . Ammu oleks pidanud juba ka lõuna sdud olema . Loomulikult tähistasime seda koogiga -see olnud nii peale igat esinemist . Seekord oli selleks aga topelt rõõmu nimelt tõid nad oma kategoorias esimese koha . Trennis sai igaüks karikaga pilti teha ja see hetk kui ta seda käes hoidis oli ikka tore küll. Ta lausa õhkas uhkusest . 

Väiksem aga käib endiselt akrobaatikas ning iga esmapäev on meil koos ka trennipäev 😀 Nüüd enam lihased nii valusaks ei jää-ju hakkan ära harjuma ja ka kodus saab neid asju harjutatud ,sest ka tal tuleb esinemine järgmine kuu . Ja otse loomulikult tahab ju me kuuene ka … seega trenn missugune :p  Täna peale blogi ongi kavas kohe trenn teha ja siis varsti omlett . Pole seda nii ammu teinud ja täitsa suur isu juba selle järele kui aus olla.

Eile proovisingi kleite selga ,mida õe peole panna ja see mida plaanisin oli kitsas . Kurb oli küll aga õnneks siisiki leidsin miskit . Olen ju need suuremad suurused pea kõik kodust ära andnud . Kaal küll kõigub kolme kilo vahel siis riietelt on see kenasti aru saada ja seega ka enesetundelt aga olen ju suur ja mõistan ,et see mu oma viga ,et ahvatlustele järgi annan. Mis pole muutunud ongi pähklitega shokolaad -minu suurim patt . Sellest ikka nii raske loobuda 😀 Eks see üks tahtejõu proovile panek olek .Kui olla kavast eemal päevake ,siis pole hullu aga kui kaks päeva siis kipub käest minema mul ja ahvatlused leiavad kergemini tee suhu .Samas ma pole ka masenduses ,sest tean kõik on mu oma teha -pingutan siis on ka tulemus ja kui ei siis pole ka sellist tulemust nagu soovin. Tegelikult on see väga lihtne . Joon oma kohvi lõpuni siis trenn ja pisut toimeama ning vaja ongi suurem trenni sõidutada :p

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kim
54115 lugemist / 4 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on kergesti jälgitav -söögid on väga maitsvad ning väga suure valikuga . Trennid on tehtavad ka kahe väikese lapse kõrvalt ning ajaliselt lühikesed . Mulle meeldib!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom