Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kuidas uus algus lihtsamaks teha?

Mainisin ühes oma postituses, et alustasin kava järgimist juba kolmandat korda ja see kord on kõik kuidagi lihtsam.

 

Et vältida koguaeg kokkamist valisin omale hommikuks paar retsepti, mida siis hommikuti kasutan. Kiiretel hommikutel kasutan singivõileiva retsepti. Viskan kiirelt taldriku kaalule nulli, kaks viilu jassi seemneleiba (see on mu täpne kogus), jälle nulli…sink peale…taas nulli…juust ka, veidi vabavara ( kurki või tomatit) ja valmis mu võileivad ongi. Mõne minutiga hommikusöök olemas.

 

Lõunasöögiks on eelmise päeva õhtusöök või mõni maksiköögi roog.

                                                                                           

Õhtuks kasutan ka lemmikuks kujunenud retsepte, midagi uut proovin õhtutel, kui on viitsimist rohkem jännata. Õhtusöögi teen tervele perele, pluss endale järgmise päeva lõunaks tööle kaasa. Kuna lapsed ette antud koguseid ära ei söö, siis neli pereliiget on minu enda mõõtudega ja üks on minu mees. Teengi siis mehele ja endal neljakordse koguse. Kaalun endale portsu söömiseks, teise tööle lõunaks ja mehele. Lapsed söövad palju jaksavad.

 

Iga toidu kõrvale lisan vabavarana kurki, tomatit, parikat. Teen mõnusa salati. Kui retseptis on hapukoort lisan törtsu ka salatile.

 

Hiline õhtusöök on tavaliselt õun ja juust, puuvili ja pähklid või midagi muud, millel ainult kaalumise vaev.

 

Iga toidukorra kõrvale joon ka suure klaasi vett. Tööl on mul 700 ml veepudel mida täidan, et oma veevajadus kindlasti ära katta.

 

Nädalavahetustel alustan hommikut pudruga. Kuna mu lemmiku kaeraklii pudru kogus on üüratu, teen pool kogust putru ja pool kogust võileiba. Teisteks söögikordadeks proovin viitsimise või isu korral mõnda uut huvitavat rooga või kooki vms.

     

Olen igatahes nii 100% kavas püsinud ja nädalaga paar kilo kaotanud. Elu on lill ja enesetunne on hea. Tundub, et varsti peaks ennast juba üle mõõtma, sest püksid on värvlist laiaks jäänud 😃

 

Kui kellelgi on veel häid nippe, siis ärge hoidke neid enda teada vaid jagage ikka kommentaarides.

 

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse