Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kolm on kohtuseadus?

Mõne asja puhul kohe kehtib vana ütlus, et kolm on kohtuseadus. Tundub, et nii ka minu ja fitlapiga.

Alustasin esimest korda eelmisel hilissügisel. Tellisin kuue kuu kasutusaja ja andsin minna. Kaua mu katse ei kestnud, kuna olen kogu elu toitu liiga palju nautinud. Siinkohal ei pea ma silmas hiigelkoguseid ja tõelist rämpsu, aga minu ja HEA TOIDU vahel lihtsalt ei saanud olla mingeid piiranguid. Lisaks olen ma väga suur juustusõber ja selle lemmiku koguste vähendamine oli minu jaoks tõeline piin. Pole ime, et mu lemmik hiline õhtusöök on õun ja juust, mida siis vastavalt isule kombineerin 🙂 Igatahes minu esimene fitlapi katse jäi kiirelt ajaloo hämarustesse.

 

Katse number kaks algas sel kevadel suurte plaanidega. Kava kasutusaega oli veel üle ja suvi oli tulemas ning isu ilusate kõhulihaste järele suur. Nii ma siis pasundasin oma suurtest eesmärkidest. Alustasime lausa mehega koos, tema hakkas alla võtma, aga minu kaalulangus piirdus esimese paari nädala tulemustega. Lihtsalt ei läinud alla. Lisandust erinevad pinged ja ajapuudus. Ajapuudus ei olnud lihtsalt vabandus, vaid ma reaalselt olin päeva jooksul pool tundi kodus. Siis tegi kasutusaja lõpp lõpu ka minu kaalulangetamisplaanidele.

 

Vahepeal liitusin ühe vinge kahekuulise toitumis- ja treeningprogrammiga, mis tõelise pühendumise kaudu oleks võinud tuua vapustavaid tulemusi, kuid ikka oli minus mingi tõrge ja takistused. Lisaks suundusime veel nädalasele reisile ja nii ta jälle läks.

Siiski oli midagi, mis see programm minus muutis. Nimelt kuulus paketti ka kehaanalüüs ja enne ning pärast pildid…ja need pildid muutsid mu maailma. Ma ei ole kunagi olnud paks, pigem veidi siit-sealt vormist väljas, aga see naine seal piltidel…ei olnud enam mina. See ei ole enam mingi vorm, mis mulle vastu vaatas. Õigete riietega on ikka enamvähem normaalne, aga siiski…ma ei uskunud, et see pilt mulle nii jube tundub.

 

Peale paarinädalast vaagimist ja olukorra tunnistamist tellisin uuesti fitlapi kasutusaja. Ja peab tunnistama, et seekord on kõik teisiti. Toidutegemine ei võta üldse kaua aega ja ei tundu tüütu, vee joomine on loomulik osa minu päevast ja mis põhiline, enam ei ole raske ära öelda kiusatustele nagu kommid ja koogid ja muu selline. Õigeid valikuid tehes ei tundu kava järgimine enam isegi kallis mitte.

Mina soovitan küll kõigil kindlasti ennast pildistada – see on nagu reaalsuskontroll. Lisaks, kui kava järgimine tundub raske, siis on pigem probleem meil peas. Tegelege selle probleemiga ja kõik muutub lihtsamaks. Minu puhul oli tegu sellega, et ma ei saanud aru, mis seisus ma tegelikult olen. Täna saan sellest aru ja mu mõistus, emotsioonid, tunded ja keha teevad ühise eesmärgi nimel tööd. Ja mis põhiline, juba on näha ka pisut tulemusi.

 

Edu kõigile eesmärkide saavutamisel! 🙂Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse