128809 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

uued tuuled


Uus lootusekiireke on kerkinud mu kaalulangetuse tumedasse taevasse. Nimelt on mul uus kolleeg, kes istub mu kõrvaltoas ja hoiab silma peal, et ma liiga aplaks ei läheks. Lisaks on meil kokkulepe, et sööme koos kavakohast lõunat ja süüa teeme ülepäeviti. See tähendab seda, et jäävad ära need lõunapausi ajal nukra näoga leti ees seismised, kus tõden, et tatraroog on surmani ära tüüdanud, aga midagi muud kiiret ja toitvat valmiskujul ei saa.

Nädalavahetused jäävad endiselt väljakutseteks, sest siis pole kedagi, kes ütleks, et söö ilusasti ja keegi ei tule mulle süüa tegema.  Lisaks veel see õnnetu sünnipäev, mis peatselt saabub… Mis te arvate, kas suudan jääda tubliks või läheb nii nagu on läinud 95% heade plaanidega alustatud pidustustest…

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Pille Tamm
91625 lugemist / 79 fänni
Minust

Hetkel olen Pontsiku Paula. Suur ümmargune ja pehme. Plaan on saada Porgandi-Pilleks.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Head söögid, lihtsasti jälgitav programm, asjatundlikud juhendajad, toetavad kaaskannatajad, pidevalt arenev keskkond! Mida veel ühelt kaalulangetusprogrammilt tahta?

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva