137370 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Üks pilt ütleb rohkem kui 1000 sõna


Väidetavalt ütleb üks pilt rohkem kui tuhat sõna. No ma ei tea. Näiteks minu peegelpilt täna hommikul vaikis vägagi viisakalt. Ilmselt puhtast taktitundest. Ei tahtnud midagi halba öelda. Sest olgem ausad, midagi kiiduväärset sealt näha ei olnud. Süüdi on see koletu tossakas päästerõngas, mis mul riiete alla näikse peidetud olevat. No nii tahaks sealt viimsegi õhu välja lasta ja siis see lihtsalt eemaldada, aga ma pole ventiili üles leidnud

Aga nende piltidega on küll kole lugu. Peegelpiltidega saan veel hakkama. Tõmban kõhu sisse, keeran ette oma kauneima poole ja no pole nagu vigagi. Aga kui juhtun jääma mõne fotograafi kaamerasilma ette, siis oh õudust. Ma nimelt unustan aegajalt ära oma üüratud mõõtmed ja suudan end veenda, et tegelikult on ju välisilme täitsa ok. Aga see, mis piltidelt vastu vaatab on ikka masendav.
Mingi hetk printisin oma "saledapildi" välja ja kleepisin külmikule. Mõnda aega see isegi mõjus ja motiveeris, aga siis kaotas oma efekti. Ei tea, kas peaks nüüd hoopis mõne viimase aja "paksupiltidest" välja printima. Kardan, et see ei töötaks ka, vaid ajaks lihtsalt masendusse. Ma siis pridin hoopis päevamenüü välja.
Täna olen juba söönud müslit ja mitte eriti mehhikopäraseid quesadillasid, aga õhtuks on kavas pitsa! Vahepealaks nagu ikka õun ja juust. Hooaja värk. Mitte küll juustuhooaja, aga õunahooaja küll.

Aga kui põigata juustu juurest tagasi piltide juurde, siis üks plaan on mul küll. Kui ma tõesti peaks kunagi nii tubli olema ja saavutan oma eesmärgi, siis lasen teha endast ühe edeva fotoseeria. No ikka meigiga ja täismängu!

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kesteine
101537 lugemist / 82 fänni
Minust

Hetkel olen Pontsiku Paula. Suur ümmargune ja pehme. Plaan on saada Porgandi-Pilleks.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Head söögid, lihtsasti jälgitav programm, asjatundlikud juhendajad, toetavad kaaskannatajad, pidevalt arenev keskkond! Mida veel ühelt kaalulangetusprogrammilt tahta?

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva