Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tatt

Kellelgil on kole nohu. Kaalulangetamise koha pealt on see hea. Ahvatlusi eriti ei teki, sest noh, mis sa sööd kui maitset ei tunne. Samas on olemine üleüldse kohutavalt sant. Mõte liigub aeglaselt kui  vana härja ila pika põuaperioodi järel. Ila, tatt, lima jms iseloomustab hästi kogu mu olemist. inus liikumine, mis olen täna teinud on sundkäik poodi taskurätikutagavara täiendama. 
Tulin tööle, kuigi ega siin minust töötegijat pole, aga vähemalt saan istuda vaikselt oma laua taga ja nokitseda  pleedi sisse mähkunult paberite kallal ja nii võib päeva lõpuks midagi tehtudki saada. Samas kodus hakkaks ju kohe vaatama, et näe, tuba vaja koristada ja tegelikult peaks ehitama ja siis ei tuleks puhkusest ka midagi välja. Tööst ammugi mitte. 
Õnneks ei ole täna minu juures kedagi käinud ja pole ohtu, et teisigi väga nakataks oma turtsumise ja tatistamisega.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse