137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Pärlid sigadele


Kõik, kes on minu blogi lugenud, teavad väga hästi, et mind on kerge õigelt teelt kõrvale juhtida, seega mõtlen endale pidevalt välja uusi motivatsiooniprogramme, et ikka reel püsida. Üheks võimaluseks on kaalukaotust ja eesmärke visualiseeridad. Pilt külmikul ei motiveeri mind enam ammu (alguses muide isegi töötas), seega tuleb uusi meetodeid otsida. Ükspäev sattusin pinterestis kaalulangetuspurkide piltide peale ja mõtlesin kohe, et mul oleks ka sellist vaja. Eile siis lõpuks jõudsin selleni, et otsisin välja sobiva suurusega pudelikesed ja klaaspärlid. Mul oli täpselt 120 pärlit. Kuna minu helesinine unistus oli 30 kilo maha võtta (6,4 sellest on tehtud), siis  andis kiire arvutus tulemuseks, et pärli väärtuseks saab 250 grammi, et ühe kaotatud kilo eest võin teise anumasse tõsta 4 pärlit. Ümbertõstmist ootavate pärlite hulk on küll üüratu, aga vähemalt on hea silma peal hoida edusammudel. Hea on ka seetõttu, et kuigi 6,4 kilo kaotatud pekki pole sugugi vähe, siis oma suure ülekaalu tõttu ma ise seda muutust ei tunneta ja nii võib kergesti tekkida lootusettuse tunne. Kui aga purke vaatan, siis on ikka päris kena kogus pärleid juba ümber tõstetud. Ainus asi, millel tuleb silma peal hoida on see, et pisipujäänid pudeleid kätte ei saaks, sest siis tõstetakse ümber kõik tulukesed (nagu mu kahepoolene nende pärlite kohta ütles).
Veel illustratiivsem oleks võipakkides visualiseerimine, aga see eeldaks, et ma topin omna külmikusse 150 pakki võid. Aga kuhu ma siis oma toidukarbid panen?

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kesteine
101957 lugemist / 82 fänni
Minust

Hetkel olen Pontsiku Paula. Suur ümmargune ja pehme. Plaan on saada Porgandi-Pilleks.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Head söögid, lihtsasti jälgitav programm, asjatundlikud juhendajad, toetavad kaaskannatajad, pidevalt arenev keskkond! Mida veel ühelt kaalulangetusprogrammilt tahta?

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva