Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Pärlid sigadele

Kõik, kes on minu blogi lugenud, teavad väga hästi, et mind on kerge õigelt teelt kõrvale juhtida, seega mõtlen endale pidevalt välja uusi motivatsiooniprogramme, et ikka reel püsida. Üheks võimaluseks on kaalukaotust ja eesmärke visualiseeridad. Pilt külmikul ei motiveeri mind enam ammu (alguses muide isegi töötas), seega tuleb uusi meetodeid otsida. Ükspäev sattusin pinterestis kaalulangetuspurkide piltide peale ja mõtlesin kohe, et mul oleks ka sellist vaja. Eile siis lõpuks jõudsin selleni, et otsisin välja sobiva suurusega pudelikesed ja klaaspärlid. Mul oli täpselt 120 pärlit. Kuna minu helesinine unistus oli 30 kilo maha võtta (6,4 sellest on tehtud), siis  andis kiire arvutus tulemuseks, et pärli väärtuseks saab 250 grammi, et ühe kaotatud kilo eest võin teise anumasse tõsta 4 pärlit. Ümbertõstmist ootavate pärlite hulk on küll üüratu, aga vähemalt on hea silma peal hoida edusammudel. Hea on ka seetõttu, et kuigi 6,4 kilo kaotatud pekki pole sugugi vähe, siis oma suure ülekaalu tõttu ma ise seda muutust ei tunneta ja nii võib kergesti tekkida lootusettuse tunne. Kui aga purke vaatan, siis on ikka päris kena kogus pärleid juba ümber tõstetud. Ainus asi, millel tuleb silma peal hoida on see, et pisipujäänid pudeleid kätte ei saaks, sest siis tõstetakse ümber kõik tulukesed (nagu mu kahepoolene nende pärlite kohta ütles).
Veel illustratiivsem oleks võipakkides visualiseerimine, aga see eeldaks, et ma topin omna külmikusse 150 pakki võid. Aga kuhu ma siis oma toidukarbid panen?Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse