137749 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ennustusvõistlus


Birgitda oli oma blogis kuulutanud välja ennustusvõistluse, et kui palju ta suudab jaanipäevaks alla võtta. See on hea võistlus. Auhinnad ka isuäratavad. Loomulikult pean ma ju kõike järgi ahvima ja seetõttu küsin teilt armsad lugejad, et mis teie arvate, kui palju MINA suudan alla võtta jaanipäevaks?
Ma täna hommikul end kaaluda ei saa, aga võtame siis aluseks eilse päeva seisu, mil minu kaalunumber näitas 97,1 kg. Kes vähegi mu blogi on viitsinud lugeda, peaks olema üsna hästi kursis minu kaalulangetusajaloo ja võimetega, nii et ei peagi omama erilisi hiromandivõimeid, et ennustada tulemust. 
Mul imemaitsvaid auhindasid välja pakkuda pole, aga luban siis lahkelt, et kõige täpsemini ennustajast (või tema pereliikmest või sõbrast või lapsukestest) joonistan pildi. Ma pole küll miskine kunstnik, aga seda mispidi pliiats käes käib, ma tean.
Igatahes tahaks jaanipäevaks olla nii palju alla võtud, et jaksaks üle lõkke hüpata, mitte ei lõpetaks opossumionu kurval eeskujul.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kesteine
101963 lugemist / 82 fänni
Minust

Hetkel olen Pontsiku Paula. Suur ümmargune ja pehme. Plaan on saada Porgandi-Pilleks.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Head söögid, lihtsasti jälgitav programm, asjatundlikud juhendajad, toetavad kaaskannatajad, pidevalt arenev keskkond! Mida veel ühelt kaalulangetusprogrammilt tahta?

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom