Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ennustusvõistlus

Birgitda oli oma blogis kuulutanud välja ennustusvõistluse, et kui palju ta suudab jaanipäevaks alla võtta. See on hea võistlus. Auhinnad ka isuäratavad. Loomulikult pean ma ju kõike järgi ahvima ja seetõttu küsin teilt armsad lugejad, et mis teie arvate, kui palju MINA suudan alla võtta jaanipäevaks?
Ma täna hommikul end kaaluda ei saa, aga võtame siis aluseks eilse päeva seisu, mil minu kaalunumber näitas 97,1 kg. Kes vähegi mu blogi on viitsinud lugeda, peaks olema üsna hästi kursis minu kaalulangetusajaloo ja võimetega, nii et ei peagi omama erilisi hiromandivõimeid, et ennustada tulemust. 
Mul imemaitsvaid auhindasid välja pakkuda pole, aga luban siis lahkelt, et kõige täpsemini ennustajast (või tema pereliikmest või sõbrast või lapsukestest) joonistan pildi. Ma pole küll miskine kunstnik, aga seda mispidi pliiats käes käib, ma tean.
Igatahes tahaks jaanipäevaks olla nii palju alla võtud, et jaksaks üle lõkke hüpata, mitte ei lõpetaks opossumionu kurval eeskujul.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse