120974 kasutajat 510 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Superpakkumine - 33 %

Rootsi reis oli lahe, vol3, HAPPY PRIDE!


Eelmise postituse lõpus andsin vihje, millest juttu tuleb. Nimelt sattusime Rootsi Pride Festivali ajal. Kuna meie oleme kõik tolerantsed, mitte vastu (märgin ära, et mitte ka tulihingelised pooldajat, st meie linnakülastus sellise festivali ajal oli siiski juhuslik), siis anti meile lipud (igaks juhuks lasin ikkagi ka tähendust seletada) ja kuna see kõik sobib meie väljavaadetega, läksime linna peale "laiama". Tegelikult oli terve linn, poed, autod, inimesed kaunistatud rõõmsate vikerkaarevärviliste lippude, õhupallide jm sellisega.

Poed jagasid linna peal tasuta Pride teemalist nänni, samuti saime ka meie (võtsime vastu) Tigeri pakutud riidest kotid, kus see olid flaierid, pudelivesi, mullitaja. Vesi kulus väga marjaks ära, ilm oli imeilus! Muidugi oli ka palav nii suure rahvamassi sees. 

Nii vahva ja ilus oli! Inimesed oli õnnelikud, rõõmsad, mitte ühtegi protesteerijat ei näinud. Eestis selline üritus küll ilma kära ja kakluseta läbi ei lähe, kuigi olgem ausad, ma ei tea ka Swedi tagamaid, kui palju seal tegelikult pooldajaid on. Arvestades aga poodide ja firmade toetust ja kaunistusi, kaasalöömist paraadil, siis pigem tundus mulle kui turistile kõik väga timm. Rootslased on lahedad! Paraad olid lahe! Seisime seal oma 2 tundi ja üldse ei tahtnud ära minna. Pilte sai rohkem kui vaja oleks. 

Nagu näha, siis paraadil rahvast oli igasugust, vanu, noori, lapsi, lapsevanemaid, vanaemasid jnejne. Samuti turiste vaatamas nagu meie, kuid ka kohalikke. Olid esindatud erinevad firmad, sugugrupid, samuti ka lesbid, geid, transvestiidid, kuid see asi polnud rõvedaks aetud. Ei amelenud keegi, ei olnud sõda.

 Vot nii näen seda asja mina ka- KÕIGIL on ÕIGUS armastada, keda tahes. See on inimese vaba valik ja mitte keegi teine ei saa tulla ütlema, et see on vale. Jah, loomulikult on ilusam(?) pigem traditsioonilisem vaadata koos meest ja naist, kuid teistsugused võivad ka elada samamoodi avalikult nagu meie. Kes oleme meie, et tulla ütlema, mis on õige, mis on vale??

Minu mees kahjuks ei ole samal arvamusel mis mina. Nagu fb-s meie check.-inist välja tuli, siis millegipärast just mehed on need, kes on asjale rohkem vastu ja teevad rohkem häält. Üks naine kommenteeris hästi: "Hahaa naljakas on see et mehed kardavad neid nagu see oleks nakkushaigus." Ja tundub, et täpselt nii ongi. Olgu lisatud, et kui meestelt (ei saa üldistamata, niipalju kui jutuks on tulnud mul kunagi, eranditult väidavad sama) küsida, siis nende arust gei ei ole üldse okei, mees ja mees ei sobi kokku, AGA naine ja naine on jumala timm. Eks siin oma osa juba meeste kujutlusvõimel ja mingi sugutungi värk? Miks on lesbid okeid, aga geid ei ole? Minu arust võivad nad mõlemad rahus elada, ei tee nad kellelegi kurja, kui ise ei torgi. Las nad olla, nad on ka inimesed..

Neljanda reisiosani! 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tiina
8747 lugemist / 3 fänni
Minust

Olen Tiina, kohev ja pehme. Alustasin fitlapiga 88,4kg pealt ja olen 169cm pikk. Eks näis kaugele me koos jõuame. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Olenemata oma liigsetest kilodest liitusin Alguses fitlapiga peamiselt sellepärast, et keegi ütleks mida süüa teha. Pool mure murtud! Kui kergemaks ka kogemata saan, siis teine pool murest ka kadunud! :D Nüüd, paar kuud hiljem, pean tunnistama, et fitlap tekitab sõltuvust. See muutub iseenesest elustiiliks. Küll on tore hästi süües alla võtta. :) :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva