120867 kasutajat 510 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Rootsi reis oli lahe, vol2


.. Hommikul oli mul äratus pandud helisema ilusti hommikul poole 8ks. Panin selle ilusti kinni ja ärkasin pool9 hoopis. Vot siis hakkas kiire, jutustasime Mo-ga veel veidi, arvasime, et Me on vadina peale üles ärganud kuid mina katsetada ei tahtnud. Ma ju tean, et kui Me magab, siis ei tohi segada. Ülesajaja ei taha ma ammugi olla, kes tormi enda kaela saab. 😀 Arvates, et Me teeskleb, puudutas Mo tasakesi kaks korda ta nina ja siis jäi talle näkku vahtima. Ja kui Me silmad lahti tegi.. Kuri on vist leebe sõna. No mis sa vahid siis talle näkku, kui teine magab, ah?! 😀 

Kuna kell oli üsna palju, siis kes mida selga ajas ja läksime sööma. Mina tõmbasin oma "öösärgile" jälle vöö peale ja läksime sööma. Oi kus oli rahvast, laua saamisega oli tükk tegu ja oli neidki, kes püstijalu olid sunnitud sööma. Ma pole varem kunagi nii hilja rootsi lauda läinud, ikka varem. 

Hommikusöök oli tegelikult imemaitsev. Korduva käimisega olen saanud nipi- ära kuhja kohe taldrikule kõike hunnikuga, käi mitmes jaos. Kui Me ja Mo peale kahte taldrikutäit ägisesid ja jätsid pooled asjad proovimata, siis mina käisin toidu järel lausa 4-5 korda. Esimsed kaks korda soolast, teised 2-3 magusat. Oi see lõhe oli hea, imehea! Juba söödud lõhe hinnast tuli see rootsi laua maksumus ära, kohe kindlasti. Magustoidust kõige kehvem oli puuviljasalat. Värvi järgi eristasid küll ära erinevad puuviljad, kuid maitse oli kõigil üks- liiga kange marinaad. Õnneks päästsid pannukad päeva! Ka need olid imehead! Pisikesed maitsvad pilvekesed, mis olid väga kohevad ja neid oleks võinud süüa lõputult, kui kõht poleks megaveninud. Ausalt, juba söögi pärast tahaksin ma kruiisile tagasi minna. Kui mul oleks see masin ja retsept, mul oleks iga päev päevikus punane.. Vist on hea, et ma ei tea kuidas nad neid teevad. 🙂 P.S. Taldrikul paistev küpsis ei olnud suurem asi. Kuigi pole toiduraiskaja, siis üle ühe pisikese ampsu ma seda enam ei tahtnud. Jäi alles. 

Linna peale läksime jalgsi, igaks juhuks kaart näpus kuid ei olnud hullugi, läksime ikka sama teed mis alati olen käinud. Karlaplani ringil purskkaevu ümber oli kirbukas, kuid kahjuks polnud me SEKe kaasa vahetanud. 

Kohapeal tegime tüüpilisi turistikaid ka ikka. 

Lõpuks jõudsime välja Kultuurimaja ja T-Centraleni juurde, kus ümbruskonnas alati šoppamas käin. Kuningalossi jätsime seekord välja. Põhilised ostlesime H&Mis, kolmes isegi. 😀 Sain 3€ ga endale valge suvekleidi. Eestis H&M küll soodukaid nii odavalt ei tee. Keilile teksad (mis kahjuks vööst kinni ei läinud) ja kleidi. Õnnelik oli ta ikka. 🙂 Merlele saime wc-d otsida mitu korda. Üllatus oli suur, kui kaubanduskeskuses oli wc teistsugune kui meil siin. Meil ikka teed ukse lahti, on pisike eesruum või siis vähemalt mehed ja naised eraldi, aga seal kõndisin nuka taha ilma ukseta ruumi ja kabiinide alt jalad vaatasid vastu. Mehed ja naised koos. Ei, mul pole midagi selle vastu, lihtsalt jälle teistsugune nähtus. 🙂 Tegelikult oleks võinud uksed olla siis maani, tugevamad vms, kuid idee ise-enesest on väga tervitatav, sest alati on ju nii, et naiste wcs on järjekord ja meestel pole. Siis nagu ühtlustab ja nemad ei pea kunagi pika järtsa pärast meeste vetsu hiilima, nagu vahest mina teen. 😀 

Ja siin all vihje, millest tuleb juttu kolmandas osas.. Ehk siis teema, mille peale tuli meie fb check-inis tugev arutelu.. Millest ei saa mööda meie isegi kodus. Kui saime teada, et Pride ajal Stocki sattusime, olime pigem just huvitatud, õnnelikud, omamoodi (väga vahva) kogemus jälle juures! Selle oli suur osa, et reis meie jaoks põnev oli. 🙂 

Kolmanda osani! 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tiina
8736 lugemist / 3 fänni
Minust

Olen Tiina, kohev ja pehme. Alustasin fitlapiga 88,4kg pealt ja olen 169cm pikk. Eks näis kaugele me koos jõuame. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Olenemata oma liigsetest kilodest liitusin Alguses fitlapiga peamiselt sellepärast, et keegi ütleks mida süüa teha. Pool mure murtud! Kui kergemaks ka kogemata saan, siis teine pool murest ka kadunud! :D Nüüd, paar kuud hiljem, pean tunnistama, et fitlap tekitab sõltuvust. See muutub iseenesest elustiiliks. Küll on tore hästi süües alla võtta. :) :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva