120461 kasutajat 507 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

“Meeldib” nupp blogipostituse all..


Kas oled seda nuppu blogipostituse all märganud? Kuidas kasutad seda nuppu Sina? Kas üldse kasutad? 

Mina kasutan seda nuppu nö tagasiside andmiseks, et ma olen seda postitust lugenud ja kui natukenegi mingi asi meeldib/nõustub, siis vajutan "Meeldib". Minu arust annab see märku, et vähemalt keegi on seda postitust lugenud, minuga samal lainel olnud. 

Enda postitustel alati vaatan, kas on neid "laike", kommentaare. Kommentaar on minu jaoks muidugi next level juba, kuna ma ise olen üsna laisk kommenteerija, siis võtan end kokku siis, kui tõesti midagi öelda tahan. 😀 Samas püüan end parandada ja rohkem tagasisidet ka kommentaaride näol jagada, sest tean, et palju toredam on postitusi kirjutada siis, kui keegi teine neid peale minu ka loeb ja vahest ehk ka oma arvamust avaldab. 🙂 

Minu arust selle Meeldib nupu kasutamisel see facebooki ajajoonele vms ei jõua, vähemalt keegi pole mulle öelnud küll, et mida ma nii palju neid blogipostitusi laigin, sest need lööks ju teistele ette. Samuti ei jõua need kommentaarid facebooki, kui just ise sinna alla linnukest ei pane, et "Also post on facebook" ehk "avalda ka facebookis". Mina sinna linnukest ei pane, ei ole vaja teistel otseselt nüüd lugeda mida ma jälle kommenteerinud olen, kui satuvad niisama peale, lasku käia. 😀

Muidugi avastasin, et muidu nii anonüümne blogi ei olegi nii anonüümne, sest google otsinguga tuleb see ikkagi välja, kuigi aadressiribal ja nimena ei kasuta oma täisnime. Kuskil pole maininud perekonnanime, kuid alati kommentaaridele vastan oma fb õige kasutaja alt, seega on märk maas ja lööb mu blogi ka mind googeldades ette. Samas pole mul selle vastu midagi, kõik mida siin kirjutan on minu mõtted ja sulatõsi, samuti pildid on täitsa mu oma näoga. 

Ma arvan, et ma ei ole ainus, kes natukenegi lugejalt tagasisidet ootab, kasvõi sellesama "meeldib" nupu abil, et keegi lihtsalt on seda lugenud. Jah, on ju näha enda tutvustuse juures, kui palju lugemisi on, aga sinna läheb mu arust iga klikk arvesse, ka siis kui ise postituse lahti võtad.

Veel olen avastanud selle, et iga kord "Minu blogi" lehel ei näitagi, et keegi on kommenteerinud, ehk siis kõigi posittuste juures on "0 kommentaari" kuigi kui postitus eraldi lahti võtta, siis mõnel neid ikka on (õnneks), seega tasub aeg-ajalt kontrollida. 

Sellised jutud siis selleks korraks, tutvustan teile oma kassi ka siis. Saage tuttavaks, Gold Crystal Pearl. Tema ei ole dieedil, ta oskab ise väga hästi kaalu säilitada, kuigi toit on 24/7 ees. 😀

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tiina
8654 lugemist / 3 fänni
Minust

Olen Tiina, kohev ja pehme. Alustasin fitlapiga 88,4kg pealt ja olen 169cm pikk. Eks näis kaugele me koos jõuame. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Olenemata oma liigsetest kilodest liitusin Alguses fitlapiga peamiselt sellepärast, et keegi ütleks mida süüa teha. Pool mure murtud! Kui kergemaks ka kogemata saan, siis teine pool murest ka kadunud! :D Nüüd, paar kuud hiljem, pean tunnistama, et fitlap tekitab sõltuvust. See muutub iseenesest elustiiliks. Küll on tore hästi süües alla võtta. :) :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva