120274 kasutajat 505 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Lõpuks- lubatud ENNE JA PÄRAST PILDID


Heihei! 

Otsustasin, et kuna veidi on juba alla ikka läinud, siis jagan teiega oma enne-ja-pärast pilte. Vahepeal oma negatiivsuse tipphetkel ütlesin, et kui muud näha pole, siiis vähemalt seda, et suvega olen KÕVASTI päikest saanud. Aga mis sa välitöölt ikka ootad, onju! 😀 

Pildid ei ole tehtud algkaalus (88,4), vaid kuu aega hiljem ja samuti pole nüüd kõige uuemast kaaluseisust nagu kuupäevadest-kaalust pildilt lugeda võib, vaid pandud kokku juba veidi aega tagasi (peaaegu kuu). Nüüdseks on ikka mõned cm-id veel alla läinud, kuid mitte nii oluliselt, et viitsiksin uuesti pildistada. Vaatab ehk, kui nt miinus 15kg täis saab, siis nagu võiks ju.

Nagu näha, siis pean pildistamisega üksi hakkama saama. Meest ei taha paluda, ta on "teistsugune", ehk siis ma ei viitsi pärast neid kommentaare kuulata ja ta on ka liiga kärsitu. Tütar küll tegi must midagi, aga seekord neid ei näita ja ega temagi viitsi kui tal just endal tuju peale ei tule. Seega peate leppima telekakapilt tehtud automaatrežiimil halva nurgaga piltidega, kus ma voodil seisan ja peegliselfiedega- vabandan, et peegel must- tõesti ei taibanud seda enne ära pesta, aga teate isegi seda lastega elu- (isegi ühe lapsega)- kaua need peeglid siis puhtad püsivad. 😀 

Ülemiselt pildilt ongi vist vahe kõige paremini aru saada, kuigi vöölt oli kadunud selleks ajaks ainult mingi 9cm, sama ka puusalt ja rinnalt. Piisav vahe vist juba, et aru saada, et kõik riided mis mul polnud venivad, ehk mida ma enne selga ei venitanud, on nüüd suured. Kõige suurem häda on rinnakatega, neid pean hakkama JÄLLE uusi otsima ja see on juba tükk tööd. Avastasin, et (õnneks) E ja G korv on suured, saan liikuda ilmselt DD peale, olenevalt firmast äkki venitan ka D selga. Seda mõõtu loodan, annab normaalseid juba Eestist ka leida, mulle turukad absoluutselt ei istu, nendega on võimatu tööd teha pluss vihkan seda kivikõva kolmnurkset korvi. 😀 Muidugi rinnaalune ümbermõõt pole vähenenud, 1cm ainult terve selle ajaga, nagu ka taljegi. 😀 Kirjutan need mõõdud omale eraldi kaustikusse. Paberil on ikka paberil, aastate pärast ka hea lapada ja vaadata- uhkusega kui tubli olen olnud. 

Ja siis pikemalt ka paar tk, pesupilte ma veel ei julge panna. See "pärast" vaatepilt pole veel lihtsalt rahuldav. 😀 

Vabandan kehva nurga pärast, pole muutuste võrdlemiseks just parim aga mis sest, hea et üldse midagi on. 😀 

KMI oli mul alustades 88,4kg pealt 30,95- olin RASVUNUD! Liitudes fitlapi 100 päeva challengega tugigrupis kaaludes 75,9kg- KMI 26,57- olen ÜLEKAALULINE. Et saada normkaalu piiri peale, pean kaaluma maksimum 71,4kg. 

Tööd veel on kõvasti, edasi sammu- marss! 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tiina
8587 lugemist / 3 fänni
Minust

Olen Tiina, kohev ja pehme. Alustasin fitlapiga 88,4kg pealt ja olen 169cm pikk. Eks näis kaugele me koos jõuame. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Olenemata oma liigsetest kilodest liitusin Alguses fitlapiga peamiselt sellepärast, et keegi ütleks mida süüa teha. Pool mure murtud! Kui kergemaks ka kogemata saan, siis teine pool murest ka kadunud! :D Nüüd, paar kuud hiljem, pean tunnistama, et fitlap tekitab sõltuvust. See muutub iseenesest elustiiliks. Küll on tore hästi süües alla võtta. :) :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva