137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

-20kg- Enne ja pärast pildid!


Heipa! 

Lõpuks teen selle tähtsa pildiposti siis ära. 🙂 

 Kahjuks ei taibanud ma pilte teha kohe täitsa algkaalus- 88,4, vaid siis kui esimesed kilod oli juba maha läinud.. Sellepärast ongi piltide peal mul 85,6kg, selleks ajaks oli mul juba 2,8kg maha saadud filtapiga. See punkt oli umbes see ka, kui ma hakkasin vist uskuma, et fitlap toimib.. kui ma hakkasin rasvaprotsente ja tootesilte ka lugema ja jälgima.. 

Fb postitasin nii: 

Super! TÄNA (02.12.17) lõpuks tuli mul see kaua oodatud -20kg ära! Juhuuuuuuu! 7kuud ja 2 päeva siis.  😀  Hästi (ja palju) süües saab tõesti saledaks!
Olen kaotanud 7kuuga 20kg ja 65cm. Algselt liitusin filtapiga, et oleks kerge otsustada, mida süüa teha. Ei jälginud toodetel rasva% jne, kuid nagu öeldakse- annad sõrme, võtab terve käe! Kiirelt mu mõtteviis muutus. Nüüdseks olen paadunud filtapi fänn ja ma isegi ei plaani veel siit perest lahkuda. See ON muutunud elustiiliks. 🙂 Ma pole kunagi varem söönud nii palju ega nii mitmekesiselt. Aitäh!
Fitlap toimib! Ole ise ainult mees ja hakka kava järgi sööma, ilma vabandusteta. 🙂

 

Pildid on küll kehvaksed, aga küll te lepite. Peate leppima, paremaid pole mul võtta. 😀 😀 

Kõige pealt sama sinise särgiga..

ja siis teise särgiga. 🙂 Sry, ülemisel et oleksin pildil enam-vähem õiges pikkuses (võrdlemise jaoks hea), siis pidin vana võrdlusepilti veitsa poole pea pealt näha jätma. Nimelt olen teinud pildid ise automaatrežiimiga, viittaimeriga kapi pealt, seega pool pead jäi välja. 😀 Ausalt ei viitsinud uusi hakata tegema.  

A muide, need musta särgiga pildid on tehtud õhtul peale sööke, sellest kõht ka ikka korralikult olemas. 🙂

 

Mees mul praegu vaatas neid pilte ja küsis, et kas ma tõesti olen kunagi nii suur olnud.. Ju siis olen! Ei osanud ma muud vastata- kui pilt nii näitab siis olin. Ise pole ma end MITTE KUNAGI peeglist nii suurena näinud.. Ainult piltidel. Seega ei tasu ka oma silma alati usaldada. 😀 Tema jaoks on nüüd arusaadavam ka, kuidas ma vaikselt kaisus ta käe all ära kaon. 😀

Tegelikult on mul kaks pilti veel kokku visatud, kust ühe pealt on kohe väga hästi muutus näha, aga kuna need on pesupükste väel tehtud, siis täitsa maailmale vaatamiseks pole mul julgust neid panna.. Kes aga tunneb, et hädasti motti vaja, siis võite mulle siia alla märku anda ja olen nõus need näiteks postkasti teile saatma.. Nägu küll peal pole, aga lepiks kokku siis, et laiale maailmale ja peale enda silmade neid pilte kellelegi ei jaga, eksju? 🙂 Diil! 

Järgmise korrani! 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Tiina
14153 lugemist / 7 fänni
Minust

Olen Tiina, (tänu fitlapile endine? -->) kohev ja pehme. Alustasin fitlapiga 88,4kg pealt oma 169cm pikkuse juures. Olenevalt päevast, siiani alla võtnud 21+ kg. Eks näis kaugele me koos jõuame. :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Olenemata oma liigsetest kilodest liitusin fitlapiga peamiselt sellepärast, et keegi ütleks mida süüa teha. Pool mure murtud! Kui kergemaks ka kogemata saan, siis teine pool murest ka kadunud! :D Nüüd, hiljem, pean tunnistama, et fitlap tekitab sõltuvust. See muutub iseenesest elustiiliks. Küll on tore hästi süües alla võtta. :) :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom