120348 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Tervislikud friikad


Eilsed tervislikud friikad muutusid päris popiks. Pisipiiga sõi neid päris hoolega. Ei saanud mina neid küll krõbedateks, nagu need rasvased fitüüris tehtud friikad, aga head olid küll. On kellelgi nippi, kuidas ilma lisarasvata friikad krõbedaks saaks ahjus?
Eriti meeldis Pisipiigale küüslaugu hulk. Paar küünt jäi üle ja panin need niisama plaadile grillima. Terve maja oli pärast küüslaugulõhna täis. Hea, hoiab vampiirid eemale. wink
Pildi panemist pean ma veel õppima. Eks iga asi võtab alguses aega, et selgeks saada. Mobiiliga katsetasin ka, aga sealt ei saanud üldse aru, mis toimub. 

Täna on väljas imeilus ilm. Üle pika aja on päikest jälle näha. Parajalt krõbe ilm on ka -10 kraadi näitab väljas. Vaatan, kas saab Pisipiiga nõusse, et hiljem tunnikese värskes õhus saaks olla ja paar sammu astuda. Tahaks hirmsasti pikemat tiiru teha, aga Pisipiigat üksi koju ei jäta ja tema nii palju kõndida ei jaksa. sad

Eilsest tunniajasest trennist on lihased pisut valusad, nii et ilmselt tuleb täna Fitlapi 15-minutiline trenn ette võtta, et lihased tööle tagasi saaks. Vaatame siis, kas saab kätekõverdusi ja kõhulihaseid teha ilma 15kg hüppava-roniva lisakoormata laugh Ja kui ei õnnestu, siis tuleb ilmselt see 15 minutit ära pingutada 15kg lisakoormaga.  15-15 ilus numbrikombinatsioon. 

Jaanuari alguses tõmbasin endale Plank äpi "5 minutes plank". See ei ole mingi challenge äpp vaid 5-minutiline Plank harjutuste koos kalendriga, et saad jälgida, kas oled korralikult iga päev harjutusi teinud. Need challenge variandid on minu arvates nõmedad, sest alguses on koormus liiga väike ja siis läheb järsult liiga suureks ning seetõttu ilmselt enamus katsetavadki. Arvake ära, kaua vastu pidasin selle 5-minutilise kavaga. 10 päeva ja kõik. Siis tuli see ja too vahele ja sinna ta jäi. Täna tuli aga see mõte tagasi ja ilmselt teen õhtul jälle selle 5-minutilise Plank harjutuste seeria. 

Kaalunumbrist ka. Hommikul näitas see -200gr. Asi seegi, nädala aja peale. Eks vaatab, mis ta nädala lõpuks näitab. Olen aru saanud, et kaalunumbri vaatamine tekitab minu puhul stressi, sest ootused on liiga suured. Proovin seekord siis tasa ja targu ning ei oota kiiret tulemust. 
Päikest kõigile!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kessu
5224 lugemist
Minust

Kodus istumine ja mittemidagi tegemine - tulemuseks ilusad nullid number 1 järel. Prooviks need nullid muudeks põnevateks numbriteks muuta. :-)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap ei ole dieet. Sa ei pea endale midagi keelama! Kõike saab asendada, vaja on vaid jälgida õiget kogust.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva