120785 kasutajat 510 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Hiiglane Bataat


Nonii, eile hommikul olin nii indu täis, et lubasin Fitlap 15-min trenni teha + 5min Plank, aga sinnamaani ma ei jõudnudki. Õde tuli külla ja sain hoopis tema pojaga õue jalutama minna. Olen nii pikalt juba mõelnud jalutamisest, aga pole olnud õiget hetke, et uksest välja saaks. Igatahes nüüd tegime õega lastevahetuse ja sain Pisipoisiga  5,6km 1,5h päikeses jalutada. Polegi nii hull, kui arvestada käru lükkamist lume sees ka sinna sisse. Igatahes mõnus oli. Tuul küll puhus vingelt, nii et silmist pisarad väljas, aga õhtu otsa olid põsed punased ja mõnus tunne sees. Täna vaatan kadedusega aknast välja, sest Pisipiiga köha on jälle tugevamaks muutunud ja kardan, et -15 kraadi ei tee sellele eriti head, eriti kui veel selline vinge tuul väljas on. Kahju muidugi. 

Eile oli täielikult tervislike friikate päev. Tegin õele neid ka ja temagi nautis neid väga, kuigi temal pole kaalu langetada vaja. Palusin tal linnast kaasa tuua ka bataati, sest meil kohalikus poes seda ei müüa. Ta veel helistas ja küsis, et mitu toob, ma arvestastin mõtetes retseptikogustega ja arvasin, et ühest piisab. Teate küll, üks NORMAALSES suuruses bataat. Sellest jagub vähemalt kaheks toidukorraks. No ja ta tõigi ÜHE……hiiglase. Saan nüüd nädal aega seda süüa vist. Panin otsingusse sõna bataat ja viskas valikusse Tervislikud friikad. Vist aitab natukeseks ajast nendest nüüd. 

Õnneks avastasin, et Pisipiigale meeldib seda toorelt närida, nii saangi talle tervislikku "näksi" pakkuda. Selles osas ei ole Pisipiiga pirts, sest nii nagu emmegi, sööb tema kartulit toorelt. Jah, toorelt. Ärge küsige miks. Juba väiksest peale käisin ema juures kartulit lunimas, kui ta neid kooris. Ja samamoodi on Pisipiiga mul kõrval küsimas, kui kartulit koorin. Kahju see ju ei tee. Mulle iseenesest meeldibki värske kraam rohkem kui keedetult/aurutatult. Ühepajatoitu ei salli ma siiani, ei tea miks, aga eraldi aurutatuna võin kõiki koostisosi süüa. Üldse meeldib mulle süüa toiduaineid eraldi kui "salatina" koos. Eks igalühel ole oma kiiksud. 

wink

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kessu
5263 lugemist
Minust

Kodus istumine ja mittemidagi tegemine - tulemuseks ilusad nullid number 1 järel. Prooviks need nullid muudeks põnevateks numbriteks muuta. :-)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap ei ole dieet. Sa ei pea endale midagi keelama! Kõike saab asendada, vaja on vaid jälgida õiget kogust.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva