120348 kasutajat 506 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Asendamine on mõnus


Hommikul ärkasin ja voodis Pisipiiga ärkamist oodates lappasin Fitlapi retsepte. Kohe üldse ei tekkinud mingit ideed. Fitlap ise oli automaatselt pakkunud hommikusöögiks galetid singi ja munaga. Galette mul polnud, nii et seda nagunii teha poleks saanud. Vaatasin huvi pärast, mida galettide asemel saab valida. 

Mulle kingiti umbes aasta tagasi toiduauruti ja viimasel ajal olen seda aina rohkem kasutanud ning kui nägin galeti asenduses kartulit, siis tekkis aurutatud kartuli isu. Seega olemas laugh
Nii, aga sink. Sink sai üleeile otsa ja kohalikus poes pole sellist juurde tulnud. Mida seal asendamiseks sai valida? Eile õhtul käisime ämma pool ja andis kala kaasa. Väga hea, asendasin singi kalaga. 
Nii nüüd veel juust. Järjekordselt oli see kapist otsas. Selline tunne nagu kõik oleks otsas, ometi on kapp pungil täis, aga kõiki muid juuste, mitte tavalist juustu. Õnneks oli mul sulatatud juustu ja see sobis ideealselt. Nii et galetid singi ja munaga muutus kartul kala ja munaga.  Kahju, et unustasin pilti teha. Ilus nägi välja küll. 
 

Lõuna ajal sai trennis käidud. Treener tegi täna pisut kiiremas tempos, nii et võttis korralikult võhmale, aga mõnus oli. Kehasse jääb pärast trenni mõnus surin ja nii võiks iga päev olla. 
Pärast trenni mul isu ei olnudki, aga kellaaja järgi teadsin, et pean miskit sööma, muidu tuleb mingil hetkel hundiisu. Aega oli ja surfasin jälle retseptides. Oi kuidas see mulle meeldib. Leidsin tervislikud friikad, need millest Heikki eile kirjutas (https://www.fitlap.ee/blogi/kasutaja/heikkimg/geniaalsed-friikad-mida-void-suua/).  No mida veel, kuidas saavad friikad tervislikud olla? Aga retsepti kirjeldust lugedes ma ei imesta, et nad tervislikud on. Kuna ma olen küüslaugu armastaja, siis 1 küüne asemel, sai "tsipake" rohkem pandud ja oi kui head need olid. Hea, et ma peale söömist kuskile avalikku kohta ei pea minema. cheeky

Vaatasin huvi pärast ka, mis Fitlap järgmiseks nädalaks pakub ja miskipärast pakub ta mulle igaks hiliseks õhtusöögiks midagi magusat. No tõesti, mul pole enne magusaisu olnud ja ole ka nüüd. Ei taha lihtsalt. Hea, et fitlapi puhul saab ASENDADA. Oi kuidas mulle see meeldib. Valisin ühel õhtul hoopis juustu puuviljaga. Juustu lasen mikrokas vedelaks sulada ja siis kahvliga seda venivat juustu "maiustada" Lõmps. cheeky

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kessu
5223 lugemist
Minust

Kodus istumine ja mittemidagi tegemine - tulemuseks ilusad nullid number 1 järel. Prooviks need nullid muudeks põnevateks numbriteks muuta. :-)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap ei ole dieet. Sa ei pea endale midagi keelama! Kõike saab asendada, vaja on vaid jälgida õiget kogust.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva