137741 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Vaikus, aga olen olemas – elus ja terve :)


Hei!

Olen nüüd kaks nädalat blogimisest eemal olnud ja asi pole mitte selles, et ma ei viitsiks või ei tahaks blogida vaid lihtsalt need nädalad tõesti pole aga olnud. Täna mõtlesin, et annan endast märku – olen elus ja terve, endiselt teen trenni ja toitun Fitlapi menüü järgi. Pole alla andnud ja see mõte pole kordagi isegi pähe tulnud!

Blogi väljakutse ajal oli mul rohkem aega kirjutada ja ausalt ei teinud seda ainult selleks, et midagi võita. Blogimise eesmärgiks on ikka motivatsiooni andmine, endale kokkuvõtete tegemine ja lihtsalt oma mõtete jagamine. Järgmisest nädalast loodan, et läheb veidi rahulikumaks ja saan rohkem aega, mida siia pühendada. Blogi väljakutses sain teise koha. Aitähh! Mul oli väga hea meel – nüüd on järgmise aasta juulikuuni kasutusaeg olemas. Sain ka 35€ eest tooteid valida. Võtsin kaks karpi omega-3 kapsleid, vöökoti ja paar pakki pannkoogipulbrit. 

Trenni teen endiselt neli korda nädalas. Viimased kaks nädalat olengi teinud ainult jõutrenni, vabadel päevadel pole olnud aega aeroobset teha, kuigi tahtmine on olnud. Minu päevad on siiski suhteliselt aktiivsed. Töö juures on see nädal palju lapsi, kellega pean võimlema ja siis peab ka tihtipeale ise natukene kaasa tegema. Lisaks sõidan iga päev rattaga (hommikul ja peale tööd, kuna saan ühe tuttavaga tööle ja pean rattaga tema juurde sõitma – jala kuluks liiga palju aega). Nädalavahetused on samuti olnud tegusad ja palju on olnnud ringiliikumist. Lisaks olen paar korda ka metsa metsmaasikale jõudnud, järgmine nädal plaanin jälle minna. Varsti peaks saama ka metsvaarikaid – ei jõua ära oodata, sest seal, kus käin maasikal, on vaarikad võimutsema hakanud ja neid on meeletult palju! Metsvaarikas meeldib isegi rohkem kui maasikas, nii mõnusalt tugeva maitsega ja magusad marjad. 

Paar mõtet veel, millest olen juba pikka aega tahtnud kirjutada. 

Käisin juuksuris ja hakkasin mõtlema, et mul on see aasta ikka juuksed kõvasti kasvu visanud. Juuksur siis küsis, et äkki olen midagi muutnud, näiteks toitumist. Kummaline, et pole ise selle peale mõelnudki, aga tõesti – selle aasta algusest hakkasin korralikumalt toitumist jälgima. Järelikult võibki see põhjuseks olla. Vot kui hästi mõjub tervislikult toitumine!

Teiseks on mul niii hea meel, et olen tänu Fitlapile ja jõusaalis käimisele nii palju uusi tutvusi saanud. Liisuga oleme juba täitsa head sõbrannad ja mul on nii kahju, et ta läks suveks ära Saksamaale. Aga kindlasti on tal seal tore ja põnev. Ükspäev mõtlesime, et kuidas me üldse tutvusime ja meenus, et see oli Myfitnessi saunalaval. Mina lihtsalt olin küsimusi hakanud küsima (mõnikord ma lihtsalt hakkan suvaliselt suvaliste inimestega rääkima) ja selgus, et ka tema on füsio ja nii neid jututeemasid tuli. Fitlapi kaudu hakkasin Kristeliga rohkem suhtlema. Kristel on nii tore ja mul on jällegi hea meel selle sõpruse üle! Uued tutvused on toredad! smiley

Igal juhul järgmine nädal räägin lähemalt oma trennidest ja toitumisest ja muudest tegemistest, seniks aga ilusat nädala lõppu! smiley

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kerli Djomina
42510 lugemist / 24 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on ideaalne neile kes soovivad ilma suurema vaevata toituda tervislikult ja mitmekülgselt. Kui varem ma püüdsin ise jälgida, et saaksin makrotoitained õiges vahekorras kätte ja enam-vähem püüdsin ka päevast kaloraaži jälgida, siis nüüd fitlappi kasutades on see vaev ära jäänud. Kõik on Sinu eest ära arvutatud ja ise ei pea väga oma pead vaevama. Vali ainult retseptid välja! See on aga mõnikord üsna keeruline, sest retseptide valik on suur ja kõik toidud tunduvad nii ahvatlevad ja proovimist väärt (see on muidugi hea!). Retseptivalikus on nii midagi neile, kellele meeldib vaaritada, kuid ka on väga lihtsaid toite, mida saab poest osta ja kohe põske pista või mis valmivad ilma suurema vaevata. Lisaks annab retseptidega mängida - olemas on suur valik asendusi. Vabavara on ka üks hea asi - söö palju tahad toitude kõrvale. Olen juba paljudele tuttavatele soovitanud ja nii mõnigi on omale kasutusaja ostnud. Olgem ausad, ega see kasutusaeg on ka ju üsna odav ja seda raha igati väärt. Super keskkond on loodud, ei jõua tegijaid ära kiita! :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva