Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Vaikus, aga olen olemas – elus ja terve :)

Hei!

Olen nüüd kaks nädalat blogimisest eemal olnud ja asi pole mitte selles, et ma ei viitsiks või ei tahaks blogida vaid lihtsalt need nädalad tõesti pole aga olnud. Täna mõtlesin, et annan endast märku – olen elus ja terve, endiselt teen trenni ja toitun Fitlapi menüü järgi. Pole alla andnud ja see mõte pole kordagi isegi pähe tulnud!

Blogi väljakutse ajal oli mul rohkem aega kirjutada ja ausalt ei teinud seda ainult selleks, et midagi võita. Blogimise eesmärgiks on ikka motivatsiooni andmine, endale kokkuvõtete tegemine ja lihtsalt oma mõtete jagamine. Järgmisest nädalast loodan, et läheb veidi rahulikumaks ja saan rohkem aega, mida siia pühendada. Blogi väljakutses sain teise koha. Aitähh! Mul oli väga hea meel – nüüd on järgmise aasta juulikuuni kasutusaeg olemas. Sain ka 35€ eest tooteid valida. Võtsin kaks karpi omega-3 kapsleid, vöökoti ja paar pakki pannkoogipulbrit. 

Trenni teen endiselt neli korda nädalas. Viimased kaks nädalat olengi teinud ainult jõutrenni, vabadel päevadel pole olnud aega aeroobset teha, kuigi tahtmine on olnud. Minu päevad on siiski suhteliselt aktiivsed. Töö juures on see nädal palju lapsi, kellega pean võimlema ja siis peab ka tihtipeale ise natukene kaasa tegema. Lisaks sõidan iga päev rattaga (hommikul ja peale tööd, kuna saan ühe tuttavaga tööle ja pean rattaga tema juurde sõitma – jala kuluks liiga palju aega). Nädalavahetused on samuti olnud tegusad ja palju on olnnud ringiliikumist. Lisaks olen paar korda ka metsa metsmaasikale jõudnud, järgmine nädal plaanin jälle minna. Varsti peaks saama ka metsvaarikaid – ei jõua ära oodata, sest seal, kus käin maasikal, on vaarikad võimutsema hakanud ja neid on meeletult palju! Metsvaarikas meeldib isegi rohkem kui maasikas, nii mõnusalt tugeva maitsega ja magusad marjad. 

Paar mõtet veel, millest olen juba pikka aega tahtnud kirjutada. 

Käisin juuksuris ja hakkasin mõtlema, et mul on see aasta ikka juuksed kõvasti kasvu visanud. Juuksur siis küsis, et äkki olen midagi muutnud, näiteks toitumist. Kummaline, et pole ise selle peale mõelnudki, aga tõesti – selle aasta algusest hakkasin korralikumalt toitumist jälgima. Järelikult võibki see põhjuseks olla. Vot kui hästi mõjub tervislikult toitumine!

Teiseks on mul niii hea meel, et olen tänu Fitlapile ja jõusaalis käimisele nii palju uusi tutvusi saanud. Liisuga oleme juba täitsa head sõbrannad ja mul on nii kahju, et ta läks suveks ära Saksamaale. Aga kindlasti on tal seal tore ja põnev. Ükspäev mõtlesime, et kuidas me üldse tutvusime ja meenus, et see oli Myfitnessi saunalaval. Mina lihtsalt olin küsimusi hakanud küsima (mõnikord ma lihtsalt hakkan suvaliselt suvaliste inimestega rääkima) ja selgus, et ka tema on füsio ja nii neid jututeemasid tuli. Fitlapi kaudu hakkasin Kristeliga rohkem suhtlema. Kristel on nii tore ja mul on jällegi hea meel selle sõpruse üle! Uued tutvused on toredad! smiley

Igal juhul järgmine nädal räägin lähemalt oma trennidest ja toitumisest ja muudest tegemistest, seniks aga ilusat nädala lõppu! smileyKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse