137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Esimesed õiged lõuatõmbed, poseerimine


Täna hommikul oli mul võimalus kauem magada, aga siiski tegin silmad lahti juba enne seitset ja lihtsalt pikutasin kuni äratuseni. Muidugi magasin halvasti, sest see palavus ajas hulluks. Ärkasin siis ja tegin hommikusöögiks putru. Valisin välja retsepti "soolane puder kodujuustuga", sest pole seda varem proovinud ja kapis oli kodujuust, millel kuupäev hakkas lähenema. Panin kodujuustule veel redist ja kurki ka. Osa piimakogusest läks nagu ikka latte tegemiseks. Sõin kõhu täis ja oli aega natukene seedida. Suundusin siis Myfitnessi, sest kell 9 pidime Eglega kokku saama, et poseerimist vaadata. Olen küll internetist vaadanud uusi poose ja isegi püüdnud järgi teha, aga ikka on hea, kui keegi kogenum ütleb täpselt, mida teha. Uskumatult raske on nende pooside sissevõtmine ja hoidmine. Võib öelda, et juba see harjutamine oli omaette trenn. Egle andis ka soovitusi harjutuste ja toitumise osas. Egle arvates on minu proportsioonid head ja näeb potentsiaali küll. Kuna täna on kiire päev olnud ja ka nüüd plaanin kohe minna välja grillima, siis pildiseeria avalikustan homme. 

Pärast Eglega kokkusaamist tegin ära ka oma selgõlgrind trenni. Mõtlesin, et mis seal ikka – proovin kas jõuan lõuga tõmmata. Lausa kaks õiget lõuatõmmet tuli ära! Ma olin ise ka hämmingus. Ilmselt oleks ka kolmas ära tulnud, aga ma vist lihtsalt erutusin nii palju juba sellest kahest, et edasi tegin toega. Trenn oli päris väsitav, sest tempo oli peal. Pidin tunni ajaga ära jõudma teha, sest pidin veel enne seminari kodus söömas käima ja seminar algas poole ühe ajal. Kõhulihast seekord ei teinud, mõtlesin et teen nädalavahetusel natukene tagantjärgi. Seminaril olles tundsin juba, kuidas seljalihas annab märku. Ei tea mis siis veel homme ja ülehomme saab.

Peale trenni tegin ka mõne selfie riietusruumis. Ilmselgelt ei tulnud poos just kõigeparemini välja, sest olin omadega üsnagi läbi. Aga jagan ikka Teiega. Homme siis loodetavasti suurem pildiseeria. smiley

Täna kasutan grillimisel ära oma patutoidukorra. Mis siis, et mul on praegu eesmärgiks kaalu säilitamine ja tegelikult pole patutoidukord vajalik ja eesmärgipärane ilmselt, aga Rene ütles, et kord nädalas ikka võib. Algselt oli küll plaan, et see nädal seda ei tee, aga mulle öeldi lihtsalt liiga hilja, et grill on plaanis ja ei jõudnud endale midagi ette valmistada. Homme teen aeroobse trenniga selle grilli tasa. smiley

 

Ilusat reede õhtut!

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kerli Djomina
42509 lugemist / 24 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on ideaalne neile kes soovivad ilma suurema vaevata toituda tervislikult ja mitmekülgselt. Kui varem ma püüdsin ise jälgida, et saaksin makrotoitained õiges vahekorras kätte ja enam-vähem püüdsin ka päevast kaloraaži jälgida, siis nüüd fitlappi kasutades on see vaev ära jäänud. Kõik on Sinu eest ära arvutatud ja ise ei pea väga oma pead vaevama. Vali ainult retseptid välja! See on aga mõnikord üsna keeruline, sest retseptide valik on suur ja kõik toidud tunduvad nii ahvatlevad ja proovimist väärt (see on muidugi hea!). Retseptivalikus on nii midagi neile, kellele meeldib vaaritada, kuid ka on väga lihtsaid toite, mida saab poest osta ja kohe põske pista või mis valmivad ilma suurema vaevata. Lisaks annab retseptidega mängida - olemas on suur valik asendusi. Vabavara on ka üks hea asi - söö palju tahad toitude kõrvale. Olen juba paljudele tuttavatele soovitanud ja nii mõnigi on omale kasutusaja ostnud. Olgem ausad, ega see kasutusaeg on ka ju üsna odav ja seda raha igati väärt. Super keskkond on loodud, ei jõua tegijaid ära kiita! :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva