Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Esimesed õiged lõuatõmbed, poseerimine

Täna hommikul oli mul võimalus kauem magada, aga siiski tegin silmad lahti juba enne seitset ja lihtsalt pikutasin kuni äratuseni. Muidugi magasin halvasti, sest see palavus ajas hulluks. Ärkasin siis ja tegin hommikusöögiks putru. Valisin välja retsepti "soolane puder kodujuustuga", sest pole seda varem proovinud ja kapis oli kodujuust, millel kuupäev hakkas lähenema. Panin kodujuustule veel redist ja kurki ka. Osa piimakogusest läks nagu ikka latte tegemiseks. Sõin kõhu täis ja oli aega natukene seedida. Suundusin siis Myfitnessi, sest kell 9 pidime Eglega kokku saama, et poseerimist vaadata. Olen küll internetist vaadanud uusi poose ja isegi püüdnud järgi teha, aga ikka on hea, kui keegi kogenum ütleb täpselt, mida teha. Uskumatult raske on nende pooside sissevõtmine ja hoidmine. Võib öelda, et juba see harjutamine oli omaette trenn. Egle andis ka soovitusi harjutuste ja toitumise osas. Egle arvates on minu proportsioonid head ja näeb potentsiaali küll. Kuna täna on kiire päev olnud ja ka nüüd plaanin kohe minna välja grillima, siis pildiseeria avalikustan homme. 

Pärast Eglega kokkusaamist tegin ära ka oma selgõlgrind trenni. Mõtlesin, et mis seal ikka – proovin kas jõuan lõuga tõmmata. Lausa kaks õiget lõuatõmmet tuli ära! Ma olin ise ka hämmingus. Ilmselt oleks ka kolmas ära tulnud, aga ma vist lihtsalt erutusin nii palju juba sellest kahest, et edasi tegin toega. Trenn oli päris väsitav, sest tempo oli peal. Pidin tunni ajaga ära jõudma teha, sest pidin veel enne seminari kodus söömas käima ja seminar algas poole ühe ajal. Kõhulihast seekord ei teinud, mõtlesin et teen nädalavahetusel natukene tagantjärgi. Seminaril olles tundsin juba, kuidas seljalihas annab märku. Ei tea mis siis veel homme ja ülehomme saab.

Peale trenni tegin ka mõne selfie riietusruumis. Ilmselgelt ei tulnud poos just kõigeparemini välja, sest olin omadega üsnagi läbi. Aga jagan ikka Teiega. Homme siis loodetavasti suurem pildiseeria. smiley

Täna kasutan grillimisel ära oma patutoidukorra. Mis siis, et mul on praegu eesmärgiks kaalu säilitamine ja tegelikult pole patutoidukord vajalik ja eesmärgipärane ilmselt, aga Rene ütles, et kord nädalas ikka võib. Algselt oli küll plaan, et see nädal seda ei tee, aga mulle öeldi lihtsalt liiga hilja, et grill on plaanis ja ei jõudnud endale midagi ette valmistada. Homme teen aeroobse trenniga selle grilli tasa. smiley

 

Ilusat reede õhtut!

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse