Toitumiskava 3 päevaks tasuta Liitu kohe!
Sulge

Tere uued ja vanad näod

Võin öelda, et olen saanud fitlapi püsikundeks. Minule juba kolmas kord olla fitlapi ridades. Küll aga on seekord tunne sootuks erinev. Olen nüüdseks 4 lapse ema ja aastalõikes on kaalulangus üle 20kg.

Küll aga ei saa öelda, et oleksin siin tagasi lihtsalt tervislikke eluviise nautiv ema. Oh ei, kaugel sellest. 

Esimest korda liitusin fitlapiga 4 aastat tagasi- langetasin 19kg aga väisin jube ruttu. Teist korda inspireerisid pulmad. Mis seekord siis?  Ega ei olegi midagi konkreetset. Vaid lihtsalt asjaolu, et minu igapäeva elukorraldus on täielikult muutunud. Olen täiesti kodune, mees kaugel tööl ja kõik mu päevad keerlevad ümber laste ja kodu.

Endale märkamatult muutus toidulaud eelmine aasta. Seda suuresti tänu rasedusele. Rasedaks jäädes kaalusin kohutavad 115kg. Juurde ei tulnud midagi ja sünnitama läksin 113kg-na. 

Tänaseks hetkeks kaalun 91-92kg. Hetkel tunnen, et olen enda peas joonde suutnud ajada kõik söömist põhjustavad probleemid, õppinud armastama tervislikku toitu ja ei oota pikisilmi nö patupäevi. 

Fitlapi ei jälgi piinliku täpsusega. Toitun silma järgi. Kui tahan midagi maitsvat teha siis võtan appi mõne maitsva retsepti. 

Võib öelda, et olen suutnud kuidagi mõtted joonde ajada ning ei stressa absoluutselt enam selle üle kas ja mida süüa saab. 

Olen suutnud ka selgeks teha põhjused mis ajasid sööma-  depressioon. Nii mõnigi asi elus läks valesti ja see kõik mõjutab minu elu veel aastakümneid. Küll aga õppisin asjadel minna laskma ja elada oma laste nimel. Miski muu pole tähtsam… mitte enam.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod