Kolm3 nädala kokkuvõte!

Tere õhtust kaasvõitlejad!!

Olen nüüd siis kolm nädalat siin 100% kava jälginud ja kõvasti trenni vihtunud teha. Täna on räige väsimus peal, nii et tuleb täiesti trennivaba päev! Esimesel nädalal läks kolm kilo prauhti alla ja nüüd kaks nädalat lihtsalt seisab ühe koha peal. No lohutan end sellega, et keha alles harjub ja küll ta varsti jälle lahti laseb need kilokesed. Aga kõht on küll paju vaiksemaks jäänud, nii et usaldan parem riideid ja üritan selle kaalu ära unustada mõneks ajaks. 

Homme tuleb mulle Inglismaalt sõbranna külla oma mehega ja olen juba arvestanud, et siis tuleb ka esimene patupäev. Saan ka lapse küla peale ära sokutada, nii et üle väääga pika aja, saab koos kaasaga loodetavasti jalga keerutama ja lihtsalt chillima. See on väga suur vaheldus. 

Ootan juba kevadet, kuna praegu on ikka mõttetult hall ja külm see ilm, oleks vähemalt lumi maas, aga ei… nagu pikk ja lõpmatu sügis siis käsil. 

 

Soovin teile kõigile ilusat nädalavahetust !! 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse