95773 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Kerli Pool on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Kolm3 nädala kokkuvõte!
03.02.2017

Tere õhtust kaasvõitlejad!!

Olen nüüd siis kolm nädalat siin 100% kava jälginud ja kõvasti trenni vihtunud teha. Täna on räige väsimus peal, nii et tuleb täiesti trennivaba päev! Esimesel nädalal läks kolm kilo prauhti alla ja nüüd kaks nädalat lihtsalt seisab ühe koha peal. No lohutan end sellega, et keha alles harjub ja küll ta varsti jälle lahti laseb need kilokesed. Aga kõht on küll paju vaiksemaks jäänud, nii et usaldan parem riideid ja üritan selle kaalu ära unustada mõneks ajaks. 

Homme tuleb mulle Inglismaalt sõbranna külla oma mehega ja olen juba arvestanud, et siis tuleb ka esimene patupäev. Saan ka lapse küla peale ära sokutada, nii et üle väääga pika aja, saab koos kaasaga loodetavasti jalga keerutama ja lihtsalt chillima. See on väga suur vaheldus. 

Ootan juba kevadet, kuna praegu on ikka mõttetult hall ja külm see ilm, oleks vähemalt lumi maas, aga ei… nagu pikk ja lõpmatu sügis siis käsil. 

 

Soovin teile kõigile ilusat nädalavahetust !! 

Kerli Pool on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.